lekarz Alina Kowalczyk

Trafiłam do pani dr w 3 tyg ciąży, na ppodstawie tylko sobie znanych przesłanek pani dr stwierdziła, że jest to ciąża zagrożona i na pewno jej nie donoszę. Całe szczęście zasięgnęłam opinii innego lekarza, który okazał się bardziej kompetentny, całą ciążę przeszłam bez komplikacji. Ponadto rozumiem, że pani dr ma wiele pacjentek, ale czekanie na wizytę w gabinecie kilka godzin to przesada, tym bardziej, że była to wizyta prywatna. A wystarczyłoby zapisywać pacjentki na konkretną godzinę. Ogólnie lekarka bardzo miła, ale to za mało abym mogła ją komukolwiek polecić.

Byłam u Pani Aliny na mojej pierwszej wizycie i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Wysłucha, doradzi, pomoże i do tego koszt całej wizyty wraz z cytologią jest naprawdę przystępny. Pani dr. jest bardzo delikatna, w trakcie badania wszystko tłumaczy. Wizyta jest naprawdę bezstresowa. Polecam serdecznie.

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Na pierwszej wizycie od razu zraziłam się do tej osoby, radzę każdemu omijać tego lekarza.

Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona osoba, badania nawet nie poczułam, wszystko dokładnie objaśniła na usg, bezproblemowo pomogła dobrać metodę antykoncepcji, bardzo polecam wszystkim tą Panią doktor

Przyjazna pani doktor. Od razu, przy pierwszej wizycie wykonała komplet badań - 70 zł. Teraz tylko czekać na dobre wyniki cytologii. :)

polecam , mam do Pani Doktor 100% zaufanie

polecam , mam do Pani Doktor 100% zaufanie

Pani dr to godna zaufania sympatyczna osoba, traktująca pacjentkę bardzo indywidualnie, a nie jak zło konieczne. Zawsze z uśmiechem, rzeczowo objaśni problem. No i jest naprawdę bardzo tania.Polecam wszystkim paniom :)

Pani doktor to niezwykła osoba, miła, uprzejma a do tego delikatna. Wielką nadżerkę wyleczyła w krótkim czasie i bezinwazyjnie.Można u niej zrobić komplet: badanie, usg, cytologia. Nie zamieniłabym jej na żadną inną ginekolog.Minusem są bardzo duże kolejki.

USG + badanie .. bardzo bardzo tanio i swietna kobieta.. nie mam w ogole pojecia dlaczego ktos dal 1,1,1,1,1,1 :/ zapewne konkurencja :) znajac zycie to tak pewnie bedzie. Ogolnie babeczka 1 klasa.. Mila, sympatyczna.. to az zarazliwe :) Lepszego lekarza nie znalam.

prawda napisana we wszystkich pozytywnych komentarzach. Przede wszystkim przy badaniu USG tłumaczy wszystko co pacjentowi dolega bądź nie.