lekarz Amelia Jasek-Piątkowska

Pani Doktor bardzo miła i kompetentna Wszystko dokładnie tlumaczy, zawsze usmiechnieta Diagnozy bardzo trafne Polecam Moje dzieci ja uwielbiają

Polecam w 100% Pani Doktor bardzo miła nie daje każdemu dziecku od razu antybiotyku na wejściu Dzieci bardzo zadowolone zawsze z wizyty Polecam

Nie polecam ,syn męczył się ponad miesiąc z choroba ,byłam u pani doktor 3 razy az w końcu poszłam do kogoś innego okazalo się że syn dawno powinien dostać antybiotyk, do tego pani doktor chyba wszystkim mówi że dziecko ma szmery na sercu człowiek zestresowany a okazuje się że do 5r życia to normalne u dzieci

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Moja córka należy do niej do przychodni, bardzo ja lubi. Pani doktor zawsze wszystko wyczerpująco tłumaczy i co jest dla mnie ważne nie daje antybiotyków na byle co. Polecam

osobiście polecam chodzimy do Pani doktor z naszą curką. wszystko wytłumaczyć zbada zdarzy uprzejma. a co do wczesniejszej oponi to z tego co wiem Pani Doktor nie pracuje na pogotowiu w szpitalu wiec ktoś pomylił lekarzy.

Polecam w 100% Panią Dr. Bardzo miła, kompetentna osoba. Należą do niej do przychodni moje dzieci i zawsze możemy na nią liczyć w potrzebie. Potrzeba nam więcej takich pediatrów. Odkąd pracuje w naszej przychodni dzieci z uśmiechem chodzą do lekarza.

witam! osobiscie jestem bardzo nie zadowolona z podejscia pani doktor, bylam z synkiem 2,5 letnim na pogotowiu z bolacym uchem , synek w tym czasie brał antybiotyk , pojawila sie goraczka krzyk, przyjechalam na pogotowie a pani doktor jak zwykle po 40 min laskawie weszla do gabinetu z mina jak by była tam za karę. po osluchaniu, "wybadaniu" na odczep sie stwierdzila zeby dziecku 3xdziennie podawac ibum. poczym skonczyła wizytę. zaoytałam czy mogłaby zaglądnąc do uszu to odp ,że oni do uszu nie zaglądaja.... to ja się pytam po co ...

witam!

osobiscie jestem bardzo nie zadowolona z podejscia pani doktor, bylam z synkiem 2,5 letnim na pogotowiu z bolacym uchem , synek w tym czasie brał antybiotyk , pojawila sie goraczka krzyk, przyjechalam na pogotowie a pani doktor jak zwykle po 40 min laskawie weszla do gabinetu z mina jak by była tam za karę. po osluchaniu, "wybadaniu" na odczep sie stwierdzila zeby dziecku 3xdziennie podawac ibum. poczym skonczyła wizytę. zaoytałam czy mogłaby zaglądnąc do uszu to odp ,że oni do uszu nie zaglądaja.... to ja się pytam po co jest to pogotowie skoro przyjezdzam z bolem ucha i goraczka a oni nie zagladaja do uszu???!!!! wystraczyło zmienić antybiotyk ale po co . Siedzą na dyzurach za karę to niech się zwolnią bo takich lekarzy nam nie potrzeba. ja musze placic za wizyty prywatne bo na nfz nie pomoga!! a po co placi sie składki???? Tragedia!!!!