lekarz Andrzej Andrejczuk

szkoda słów ogólnie tragedia!!!niwe polecam

szkoda słów ogólnie tragedia!!!niwe polecam

niemiły kuta... może sie ich za ich dużo naoglądał

niemiły kuta... może sie ich za ich dużo naoglądał

Ma duże doświadczenie i jasność argumentacji. Diagnozy są trafne a leczenie skuteczne.

Zdecydowanie polecam. W rozmowie niezbyt przyjemny, ale bardzo dobry fachowiec.

Zdecydowanie polecam. W rozmowie niezbyt przyjemny, ale bardzo dobry fachowiec.

Ogólnie - polecam... Aczkolwiek oczekiwałbym odrobinę więcej poświęconego czasu i zainteresowania. Pan Andrejczuk wykonywał mi zabieg chirurgiczny, z którego wyniku jestem zadowolony.

Miły, kompetentny lekarz, trafna diagnoza. Pilotaż i nadzór nad dalszym leczeniem. Stanisław

Miły, kompetentny lekarz, trafna diagnoza.
Pilotaż i nadzór nad dalszym leczeniem.

Stanisław

Dwie wizyty i nic. Zmiana leków bez badań na oko. Wizyta pierwsza około 80zł druga tańsza. Nierozmowny, brak zainteresowania pacjentem bez zadawania pytań, jakby śpieszący się gdzieś. Nie polecam.

wizyta odbywa się tylko po zapłaceniu kwoty 85 zł z góry, trwała niecałe 5 min. Lekarz nie spojrzał nawet na wyniki badań które miałam już zrobione - usg, badania moczu. stwierdził że jestem zdrowa. moim drogom moczowym nic nie jest. ciekawe czemu miałam straszne bóle pęcherza i nerek? pokazywałam mu wynik badania moczu na którym było napisane wyraźnie że bardzo dużo bakterii mam w moczu, nie wywnioskował żadnych z tego wniosków. Poszłam do niego bo myślałam że dowiem się co mi jest czybciej niż czekając na wizyte w NFZ, ale zmarnowałam tylko pieniądze, nie kompetentny i brak szacunku do pacjenta, zero zainteresowania historią choroby.
a w recepcji pani powiedziała żebym się spieszyła bo lekarz się spieszy... bez komentarza po prostu!

Bardzo dobry lekarz, dobrze tlumaczy chorobe oraz mozliwosci leczenia. Interesuje sie pacjentem, nie podchodzi przedmiotowo. Bardzo polecam