dr n. med. Andrzej Barczyńskidr n. med. Andrzej Barczyński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog, Ortopeda

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską
na temat: „Leczenie deformacji stawów przy wydłużeniach kończyn
dolnych metodą osteogenezy dystrakcyjnej Ilizarova”. Jestem specjalistą II stopnia chirurgii urazowo-ortopedycznej.
Od 1997 do 2014 r pracowałem na Oddziale Klinicznym Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Barbary w Sosnowcu. Prowadziłem także wykłady w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu, oraz prowadziłem kursy podwyższenia kwalifikacji dla lekarzy w trakcie specjalizacji. Obecnie prowadzę praktykę w Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej „DELTA“ w Katowicach.
W kręgu moich zainteresowań znajdują się wady wrodzone i nabyte schorzenia narządu ruchu oraz leczenie urazów zarówno u dzieci jak i dorosłych, szczególnie zaś choroby stawów i kręgosłupa. Zajmuję się także diagnostyką usg narządu

Mistrzowskie podejście do pacjenta.Pan doktor bardzo jasno objaśnia problem, a co najważniejsze metody leczenia skutkują. Poświęca pacjentowi maksymalną ilość czasu, u Pana doktora w gabinecie pacjent czuje się komfortowo.

Jak najbardziej godny polecenia lekarz,miły i bardzo uprzejmy wie jak postępować z dziećmi jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora;-)

Bardzo dobry lekarz, zajmuje się pacjentem kompleksowo, zarówno w szpitalu, w przychodni publicznej czy w prywatnej. Przy tym jest bardzo uprzejmy, nie stwarza dystansu pomiędzy pacjentem i lekarzem, a najwazniejsze, że jest kompetentny i pomaga.

i lekarzem, a najwazniejsze, że jest kompetentny i pomaga.

Uważam że jest to lekarz o bardzo dużej wiedzy fachowej i doświadczeniu, które potrafi umiejętnie wykorzytać aby pomóc pacjentom. Jego diagnozy są trafne a zastosowane metody leczenia skuteczne.Jako pacjentka mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora innym osobom, które podobnie jak ja,potrzebują pomocy fachowca z zakresu ortopedii.

świetny lekarz, wydłużał mi noge, albowiem bylo to prawe podudzie wydłużane aparatem ilizarowa, pomimo iż trwało to bardzo długo a leczenie było żmudne i wyczerpojące spisał sie na piatke, polecam pana dr. Andrzeja Barczyńskiego jest to lekarz ze zlotym sercem i fahem w reku:***