lekarz Andrzej Błażko

W trudnych chwilach potrafi zająć się nie tylko ciałem, ale także duszą. Jest asertywny i ma trafne diagnozy. Ogólnie jest bardzo lubiany i dobry o czym świadczą "straszne"kolejki. Czasami zdarza się, że jest nie uprzejmy, ale to wynika z przemęczenia i czasami "upierdliwych" pacjentek. Pamiętajmy, że to jest tylko człowiek, który oprócz gabinetu ma swoją rodzinę i swoje życie / i notoryczny brak czasu na to wszystko /.

Panie doktorze jest pan specjalista wysokiej klasy .Szkoda tylko ze nie pracuje pan juz z doktorem Rahmanem to wybitny specjalsta

Najlepszy lekarz w Jeleniej Górze, świetny specjalista

Najlepszy lekarz w Jeleniej Górze, świetny specjalista

Specjalista wysokiej klasy, uprzejmy, polecam

Specjalista wysokiej klasy, uprzejmy, polecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Andrzeja. Zawsze wszystko szczegółowo mi omawia, jeżeli czegoś nie rozumiem wykazuję się dużą cierpliwością i uprzejmością. Jedynym minusem są godzinne kolejki jakie trzeba przejść aby się tam dostać, no ale nie bierze się to z niczego... dobry lekarz ma wielu pacjentów. Wiadomo, że nie wszystkim da się dogodzić i nie każdy będzie zadowolony z jego usług, ale dotyczy to wszystkich lekarzy. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam!!

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam!!

moja zona była, szybko, długo w kolejce,

moja zona była, szybko, długo w kolejce,

Lekarz jest raczej uprzejmy, ale zdarza się, że czasem nie ma humoru. Przy kontakcie przez telefon mało taktowny (chociaż sam każe dzwonić). Zdecydowanie nie można powiedzieć, że podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Nie zleca badań, a wręcz przeciwnie uważa, że są niepotrzebne (nawet gdy przed rozpoczęciem terapii na leku wprost jest napisane , że rozpoczęcie przyjmowania należy poprzedzić stosownymi badaniami). Z racji wieku ma duże doświadczenie co jest niewątpliwie zaletą, choć z drugiej strony daje się odczuć, że wkradła się już rutyna i lekarz nie ma ochoty na poznawanie nowych leków. Zapisy są na listę w dniu wizyty. Kolejki stoją od 5 rano, a potem i tak są znaczne (np. 2 godz) opóźnienia i tu przejawia się raczej brak szacunku do pacjentek. Przyjmuje do godz. 12, 1 w nocy, więc często jest już zmęczony.