dr n. med. Andrzej Brenk

Cudowny lekarz, najlepszy pod słońcem, mogę go z czystym sumieniem polecić w 100% :). Lekarz z powołania, bardzo cierpliwy i rzetelny. Nie można trafić lepiej. Pełen profesjonalizm,i dokładność. Poświęca się pracy w 100%. Zawsze odbiera telefony, o każdej porze dnia i nocy :). Każdemu polecam tak cudownego i do tego ludzkiego lekarza :) Stawiam 5/5 chodź uważam, że temu lekarzowi należy się o wiele wyższa ocena :). Pacjentka jest dla niej zawsze najważniejsza.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem. Prowadził końcówkę mojej ciąży i śmiało mogę powiedzieć że czułam się zaopiekowana i miałam poczucie że znajduję się w dobrych rękach. Pan Doktor poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. Wizyty odbywały się w ramach NFZ i nie czułam że czegoś na wizycie mi brakuje. Dlatego serdecznie Pana Doktora polecam i dziękuję za opiekę. Pacjentka z Przychodni Sanus

Pacjentka z Przychodni Sanus

Lekarz godny polecenia i złego słowa nie można było powiedzieć, po 19.12 2019 zdanie zmieniam, obiecuje że zajmnie się pacjetką mogę powiedzieć że tak nie do końca tak było trzeba było szukać doktora po korytarzach, termin CC zmieniał 2 razy i sam nie wiedział kiedy go zrobi .Kiedy powiedzieliśmy że w takiej sytuacji wpisujemy się na własne żądanie to skomentował to ,,szpital to nie więzienie "Przykre ale prawdziwie

Najlepszy, w 100% profesjonalny, z ogromna wiedzą, zawsze odbiera telefony, można na niego liczyć w każdej chwili. Polecam !!!

Polecam na 101%. Pełen profesjonalizm, otwarty umysł, zaangażowanie i super podejście do pacjentki. Cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza.

Pan Doktor prowadził moją ciąże w 2012 roku i bardzo dobrze wspominam jego kompetencje i podejście do pacjenta. Szkoda, że nie mamy go już w przychodni w Miasteczku Śląskim ale cieszę się, że zdobył tak wysokie kwalifikacje. GRATULACJE! :)

Lekarz naprawdę godny polecenia - kompetentny, spokojny, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, co oczywiście w trudnych sytuacjach jest dla pacjenta szczególnie ważne. Zarówno podczas pracy Pana Doktora w Szpitalu, jak i w gabinecie prywatnym można mieć do Pana Doktora 100 % zaufanie.

Cudowny lekarz. Kompetentny, fachowy. Zawsze wyslucha i wszystko w jasny sposob wytlumaczy. Ma czas dla swoich pacjentek. Zawsze uprzejmy i mily. Jakby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta chociaz w polowie to bylo by dobrze. Takiego lekarza to naprawdę ze swieca szukac. Na pewno nie zamienie go na żadnego innego. Jednym slowem najlepszy!

Lekarz z prawdziwym powołaniem . Zawsze otwarty na problemy pacjentki . Prowadził moja ciążę (4 lata temu ) i do dziś jest moim lekarzem . Polecam

Świetny lekarz! Pan doktor prowadzi właśnie moją ciążę. Zawsze bardzo wyczerpująco, choć rzeczowo, odpowiada pacjentce na każde pytanie, poświęca jej tyle czasu, ile potrzeba, nawet, jeżeli zbliża się godzina zamknięcia gabinetu ;) Bardzo dokładny podczas przeprowadzania ciążowego usg. Sympatyczny, serdeczny, ludzki, lekarz z powołaniem! :)