2,4
2,2
2,1
2,9
1,9

lekarz bardzo nieuprzejmy o badania czeba sie prosic a jelsi chodzi o ciaze wymysla jakes dziwne badnaie przez odbyty nie polecam

ja uwazam ze jest dobrym lekarzem prowadził moja pierwsza ciaze ktora przeszla bez zarzutu jest bardzo dokladnie wytlumaczyl na czym polegaja bole poprodowe jak powinnam sie odzywiac itp naprawde polecam go

Niestety, to nie jest osoba, którą mogłabym polecić. Przy pierwszej (i ostatniej) wizycie pan doktor nawet nie zaproponował badania (a po to tam przyszłam). Cała właściwie wizyta sprowadziła się do wypisania recepty. To był mój pierwszy i ostatni raz w placówce państwowej. Nie wiem, ale może prywatnie jest inaczej...?

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Lekceważy wszelkie problemy, pacjentki musza się prosić o wykonanie badań, nawet o cytologię. Od ponad pół roku wypisuje mi recepty na tabletki antykoncepcyjne bez wykonywania profilaktycznych badań, nawet bez badania piersi.