dr n. med. Andrzej Dymekdr n. med. Andrzej Dymek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Dymek

Laryngolog, Alergolog, Otolaryngolog

Bardzo dobry lekarz,jak dziecko jest chore leczę tylko u niego.

Bardzo dobry lekarz,jak dziecko jest chore leczę tylko u niego.

Proszę uważać bo koszt wizyty u P.doktora nie jest prawdziwy.Doktor oprócz że bierze za wizyte to kieruje u siebie na dodatkowe badania za które trzeba płacic a nie raczy pacjenta op tym poinformować.Najgorszą rzeczą jak mnie spotkała to KOSZT JEDNEJ SKSEROWANEJ KARTKI z historii horoby.Uważam ze jest to nieuczciwe i chyba najdrozsze ksero w całej Polsce.Oczywiscie samemu nie mozna skserować ani wypozyczyć kartoteki.

Zdecydowanie nie polecam całej tej instytucji. Chodziłam z dziećmi na wizyty z kasy chorych, ale pewnego dnia na zastępstwie był ów doktor, który wcisnął moim dzieciom szczepionki mna grypę po których miały tak rozstrojony organizm, że syn przez miesiąc nie chodził do szkoły, bo nikt nie potrafił poradzić sobie z odczynem poszczepiennym i wysoką gorączką, która trwała przez kilkanaście dni. Dodam jeszcze, że z racji alergii ktoś doradził mi, żeby spróbować złożyć wniosek o zasiłek pielęgnacyjny, tak więc potrzebowaliśmy dokumentację medyczną w przychodni w Zawadzkim. Mieliśmy ogromny problem, żeby ją ...

Dodam jeszcze, że z racji alergii ktoś doradził mi, żeby spróbować złożyć wniosek o zasiłek pielęgnacyjny, tak więc potrzebowaliśmy dokumentację medyczną w przychodni w Zawadzkim. Mieliśmy ogromny problem, żeby ją dostać, ale po napisaniu różnych wniosków i licznych prośbach udało się. Jakie było moje zdziwienie, gdy przeczytałam owe dokumenty i okazało się, że moje dzieci rzekomo poddawane były licznym zabiegom medycznym w tej poradni. Podobno jeździliśmy na różne naświetlania i inne zabiegi, czego nigdy nie robiliśmy. Dodam jeszcze, że te zabiegi nie miały podpisu ani pieczątki lekarza przyjmującego z kasy chorych tylko właśnie dr. Dymka i jego żony. To zwykłe naciąganie kasy chorych na fikcyjne koszty!
Zdecydowanie nie polecam nikomu!

Nie polecam.. Musiałam kupic leki, które są dostepne tylko w jego aptece.. Po czym okazało sie że mam na nie uczulenie.. Przestalam sie myc tymi preparatami i tak pan doktor stwierdzil poprawe skory.. Teraz jestem odczulana w opolu niedaleko szpitala wojskowego.. Widze wiela poprawe..

Ja się leczę w Zawadzkiem na kasę chorych - I tak też się okazuje że każdy zdrwoy czy też nie jest uczulony i z czasem i tak wcisną mu odczulanie które trwa latami i trzeba jeżdzić a punkty na NFZ lecą dla przychodzi oczywiście zysk - przy dużej ilości królików doświadczalnych (pacjentów) to są podejrzewam duże pieniądze. A u Pana doktora była moja żona - to było jakiś czas temu i też wymyślał doktor badania drogie z krwi itp. Generalnie to nie lekarz tylko biznesmen. Po prostu facet wygląda jak biznesmen - ubiera się nie jak lekarz tylko jak dyrektor - jak na niego patrze jak łazi po korytarzu to widzę że on tylko myśli o pieniądzach a nie o pacjenie. Poza tym znajomi mi mówili o nim że w tej przychodni każdemu wciskają choroby - zdrowy czy chory - prędzej czy później będzie odczulany. Moze lekarz tak do końca nie jest winny - bo może na przykład podlegać psychologicznej presji pieprzonych złodziejskich firm farmaeutycznych którym zależy żeby leki uzależniały i żeby z tego miały kasę. Ale lekarz ma wybór. Uważam że więcej zarobiłby lecząc uczciwie. Generalnie - omijajcie to miejsce - kilkoro moich znajomych przesniosło się gdzie indziej bo potwierdzają moją teorię spiskową.

NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI LEKARZY-BIZNESMENÓW

wysoki profezjonalizm,leczyłam się w wielu placówkach dopiero dr. Dymek pomógł mi ! polecam!

Zapomniałam o zatokach. Skuteczne wyleczenie, po wielu latach przewlekłej i źle leczonej choroby. Polecam.

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Skierowano mnie do kliniki pana doktora po raz drugi na "prowokację donosową". Już za pierwszym razem czułam, że to ściema ale pomyślałam, że skoro alergolog każe no to chyba wie lepiej. No nic, trzeba było zaufać intuicji. Od siedmiu lat odczulam się na trawy, zboża i bylicę i akurat w maju mój alergolog stwierdził, że można odstawić szczepionkę i zobaczymy jak organizm zareaguje. Zareagował strasznie (dwie tabletki Zyrtecu to było mało. Więc wychodzi że wciąż jestem uczulona. Ale pani doktor stwierdziła, że dla pewności trzeba zrobić prowokację (pewnie dostaje jakiś procent od skierowanych do kliniki frajerów). No wiec dzwonię. Badanie + konsultacja 120. OK. Drożej niż ostatnio o dwie dychy, ale spoko, można przeżyć. Na miejscu jednak okazuje się, że sama prowokacja to koszt 120 a za konsultację trzeba zapłacić jeszcze 60, gdyż pani od wykonywania badania "nie jest od interpretacji wyników"! Hmm... Gdyby nie fakt, że zaiwaniałam na to badanie 120 kilometrów to pewnie trzasnęłabym drzwiami no ale dobra. Manipulacja podziałała. No wiec idę na badanie, mówię pani co myślę, ona mi rzuca powyższy cytat i "bada". A na konsultacji u pana doktora dowiaduję się, że jestem zupełnie zdrowa. Zero objawów. Reaguje na alergen jak zupełnie zdrowa osoba! Cud! Widocznie latem miałam urojenia. No wiec przeczekuję wybuch euforii pana doktora i pytam. "Jak w takim razie wyjaśni pan fakt, że po odstawieniu szczepionki i leków w okresie pylenia umieram"? Tu, chwila grozy. Pan doktor zawiesił się jak Windows Vista, strzelił karpia i stwierdził, że widocznie jestem uczulona na pleśń Alternaria. Biedny nie pamiętał tylko że prowokację na ten alergen robiłam w jego klinice rok wcześniej. Gdy mu to przypomniałam, po chwili głebokiej zadumy stwierdził, że widocznie to jeszcze jakiś inny rodzaj pleśni musi być i że przydałyby się kolejne badania. No śmiech na sali dosłownie. Nie polecam ani doktora, ani kliniki, ani badania!

Pan doktor to mistrz świata w wysysaniu pieniędzy. Cena wizyty 60 zł – nie tak źle. Podczas badania pan doktor przeprowadził procedurę medyczną, która jak się później okazało kosztowała 20 zł (pan doktor "zapomniał" poinformować o tym, że procedura ta jest płatna). Później podejrzenie uczulenia na podstawie informacji o częstym kaszlu powtarzającym się od 2 miesięcy i mimo uprzedzenia, że w tym czasie byłam kilka razy przeziębiona i całość zakończyła się na antybiotykach (to był pierwotny powód wizyty). Propozycja dwóch badań: wydolność płuc plus pomiar azotu w wydychanym powietrzu całość jakieś 95 zł. Badanie wykazuje podwyższony azot. To oznacza możliwy stan zapalny. Pan doktor proponuje kolejne badanie – alergy screen - krwi. Oczywiście wszystko można wykonać na miejscu. Opłata u pana doktora to 60 + 20 + 85 = 165 zł. Po opuszczeniu gabinetu okazuje się, że alegy screen kosztuje 200 zł. Suma 365 zł. Żeby poznać wyniki trzeba się zgłosić do kontroli za 40 zł. Całość kosztuje ponad 400 zł. Co się okazuje? Że mam łagodną nietolerancje… mleka. Tak jak połowa dorosłej populacji naszej planety (w Polsce 25%).
Co zarzucam panu doktorowi: chciwość. Po pierwsze brak informacji o płatnej procedurze medycznej. Po drugie nie poinformowanie o tym, że badanie za 95 zł będzie musiało być potwierdzone przez kolejne badanie za 200 zł. Z czystej kalkulacji wybrałabym to droższe i zaoszczędziła te 95 na wstępnym. No i pan doktor miał szczęście, że byłam w tych 10 milionach ludzi w Polsce, którzy mają jakąś postać nietolerancji laktozy, bo bez tego byłby to kompletny diagnostyczny blamaż. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z usług lekarza - pana Dymka.

Jestem bardzo zadowolona z usług lekarza - pana Dymka.