lekarz Andrzej Dziedzic

Bardzo dobry lekarz. Usuwalam kilka znamion. Wszystko poszlo szybko i sprawnie. Na wizyte nie trzeba dlugo czekac. Pani pielegniarka tez bardzo profesjonalna i mila. Polecam!

SUPER LEKARZ-JEST DOBRYM LEKARZEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM-OPIEKUJE SIE TROSKLIWIE I POSWIECA CZAS AZ DO SKUTKU- NIE POGANIA PACJENTA I NIE KAZE MU SIE STRESZCZAC -TYLKO CIERPLIWIE ROBI TO CO DO DOKTORA NALEZY. WIELKOE DZIEKI- SERDECZNIE POZDRAWIAM

WIELKOE DZIEKI- SERDECZNIE POZDRAWIAM

Bardzo profesjonalny i uprzejmy lekarz. Bardzo szybka wizyta - jeszcze tego samego dnia. Godny polecenia!!! :)

Korzystałem i prywatnie i publicznie. Polecam, naprawdę dobry fachowiec

Korzystałem i prywatnie i publicznie. Polecam, naprawdę dobry fachowiec

Kilkanaście miesięcy temu uległem poparzeniom w wyniku wypadku przy pracy. Koledzy zawieżli mnie do najbliższego Chirurga. Był to gabinet prywatny dr. Dziedzica. Otrzymałem środki przeciwbólowe, wykonano opatrunki otrzymałem zastrzyk przeciwtężcowy. Miałem oparzenia II o twarzy i obu kończyn górnych. Nic nie płaciłem za udzieloną mi pomoc pomimo chociaż nie byłem w placówce publicznej - życzyło by się więcej takiej bezinteresowności - pacjent z Gdyni

Doświadczony fachowiec , życzliwy pacjentom , leczymy się u doktora całą rodziną. Polecamy innym chorym .