lekarz Andrzej Fim

LEKARZ Z POWOŁANIA! Jestem bardzo alr to bardzo zadowolona chodze do Pana doktora 18 lat juz.zawsze ma czas dla pacjenta nawet w sobotę.polecam PANA DOKTORA.

LEKARZ Z POWOŁANIA!

Trafiłam przez przypadek do tego lekarza i nie żałuje. Super człowiek z poczuciem humoru. Doświadczony i kompetentny lekarz.Moim zdaniem najlepszy lekarz w Opolu.Gorąco polecam.

CUDOWNY CZŁOWIEK-PROFESJONALISTA-życzliwy,serdeczny,z poczuciem humoru.Lekarz z powołania. Człowiek pełen optymizmu, pasji i profesjonalizmu. Mający ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Lepszy ginekolog prawdopodobnie nie istnieje. Polecam! "Szczęście można znaleźć w najmniejszym ziarenku pustynnego piasku...” Paulo Coelho

Lepszy ginekolog prawdopodobnie nie istnieje. Polecam!

Fantastyczny lekarz!!! Byłam już u różnych lekarzy ale żaden nie okazał się tak konkretny i sympatyczny jak dr Fim. Zawsze mogę o wszystko zapytać a co najważniejsze dokładnie wszystko omawia (nawet narysuje). Poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję. Nigdy nie było sytuacji żeby "wyrzucił" mnie z gabinetu bo już skończył mi się czas wizyty. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży i sądzę, że jak zdecyduję się na kolejne dziecko to ciążę będzie prowadził także dr Fim! Uśmiech i profesjonalizm w jednym-tak opisałabym tego lekarza!!! :)

Bardzo miły lekarz.Sympatyczny i wesoły.Prowadził moją pierwszą ciążę,która była zagrożona.Szczęśliwie dobrneliśmy do końca.W razie wątpliwości można dzwonić o każdej porze dnia i nocy.Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz.Chodzę do niego od 6iu lat.Prowadził mi 5 ciąż.To naprawdę lekarz z powołania.Rzadko taki się zdarza

Pan doktor jest jak się nazwał "wujkiem" mojego synka :) Bardzo miły, wesoły i serdeczny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze służył radą i wiedzą, a w momentach "kryzysowych" potrafił uspokoić dobrym słowem czy racjonalnym spojrzeniem na sprawę. Chyba najlepszą rekomendacją będzie stwierdzenie, że z następną ciążą również pojawię się u dr Fima

Bardzo miły lekarz wzbudza zaufanie,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego poleca wszystkim kobietą

Wspaniały, wesoły i przede wszystkim bardzo dobry lekarz.Polecam każdej kobiecie tak świetnego fachowca, przy którym można się czuć nieskrępowanie, ufnie a zarazem bezpiecznie. Wesoły i uczciwy człowiek.

Wesoły i uczciwy człowiek.

Pan doktor poprowadzil moje dwie ciaze,nielatwe.Przeprowadzil mnie przez czas emocjonalnej zawieruchy,a dzisiaj usmiecham sie do niego i wiem,ze jego poczucie humoru pozwoli przetrwac najtrudniejsze . Lekarz mojego zycia. Dziekuje panie doktorze.