lekarz Andrzej Gołąbek

2,1
2,2
2,2
2,4

Niestety niedelikatny i wizyta usg trwa 3minuty. Nie zdąży przyłożyć aparatu i juz koniec. Nie informuje albo burczy coś pod nosem. Nie polecam.

Uważam ze jest kompetentny i napewno wie co robi obojętnie czy przyjmuje prywatnie czy na NFZ i interesuje się pacjentem Z czystym sumieniem polecę tego lekarza każdej kobiecie

Uciekajcie przed tym "fachowcem" jak najdalej!!! Niekompetentny, gburowaty a wręcz chamski, lekceważy pacjenta i nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie dotyczące ciąży! Do tego nie potrafi obsługiwać USG! A na wizytach na NFZ zainteresowany jest jedynie odesłaniem do swojego prywatnego gabinetu, gdzie nadal zachowuje się tak samo!

Bardziej niekompetentnego lekarza ciężko znaleźć. Nie zauważył ostrego zapalenia, nie mówiąc już o endometriozie, którą uznał za "niegroźną jak katar".

OHYDNY BEZ POWOLANIA KTOS TAKI NIE POWINIEN LECZYC LUDZI SAM KWALIFIKUJE SIE DO LECZENIA

OHYDNY BEZ POWOLANIA
KTOS TAKI NIE POWINIEN LECZYC LUDZI SAM KWALIFIKUJE SIE DO LECZENIA

Dr wzbudza skrajne opinie, bo ma specyficzne poczucie humoru i wiecznie się spieszy, ale... wydaje się, że wie, co robi. Podczas porodu lubi się przekomarzać, ale mimo to świetnie zszywa :) Interesuje się perypetiami poporodowymi, w razie potrzeby - pomaga. Nawet tym, którzy nie chodzą do niego na prywatne wizyty. Ja polecam.

Polecam wszystkim, prowadził moją ciąże , bardzo kompetentny, uprzejmy, nie rozumiem skąd złe komentarze na jego temat zdecydowanie polecam

Gardzi pacjentkami.Chamski, niekompetentny, bez powołania. Nie polecam.

Gardzi pacjentkami.Chamski, niekompetentny, bez powołania. Nie polecam.

Każdej kobiecie, która zapytałaby mnie o dobrego ginekologa, poleciłabym dr. Gołąbka. Tylko ten lekarz doprowadził moją ciążę do końca (wcześniej 2 razy poroniłam), przepisał odpowiednie leki(nie tylko duphaston i nospę) i teraz mam śliczną córeczkę :-). Poza tym mimo, że nie chodziłam na prywatne wizyty to zawsze jak coś mnie zaniepokoiło to mogłam zadzwonić, a pan doktor mnie nie zbywał tylko spokojnie tłumaczył co mam robić w danej sytuacji. chciałabym jeszcze dodać (do tych którzy piszą, że to gbur), że lekarz nie ma być sympatyczny i uśmiechnięty tylko kompetentny.

to jest lekarz ktory nie potrafi samodzielnie postawic djagnozy ostrzegam przednim