prof. dr hab. Andrzej Gomuła

Urolog

AROGANCKI GLAB JAKICH MALO-UCIEKAC Z DALEKO OD TEGO DYLETANTA!! to pregnylowy zboczeniec-trep o szczatkowej wiedzy medycznej..

Znakomity specjalista. Dzięki Panu Profesorowi czuję się dzisiaj w świetnej formie. Jego podejście do pacjenta, opieka i kontrola lekarska na najwyższym światowym poziomie. Szkoda, że niema więcej specjalistów takich jak Pan Profesor Gomuła.

Od około roku jestem pacjentem prof. Gomuły. Podjąłem leczenie po przeczytaniu artykułu Profesora "Późno nabyty hypogonadyzm - nowy punkt widzenia" z pracy zbiorowej "Hormony płciowe", pod redakcją Raghvendra K. Dubey. Podejmując leczenie miałem zatem pełną świadomość, że metody leczenia są niestandardowe. Nie mam kompetencji do oceny merytorycznej metody leczenia stosowanej przez Profesora. Ograniczę się zatem do zestawienia moich dotychczasowych doświadczeń. 1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej, 2. już od lata br. uzyskuję wskaźniki cholesterolowe najlepsze od czasu, gdy zacząłem je mierzyć. Żadne z diet i medykamentów stosowanych ...

1. w trakcie leczenia zaobserwowałem wyraźną poprawę wydolności fizycznej,
2. już od lata br. uzyskuję wskaźniki cholesterolowe najlepsze od czasu, gdy zacząłem je mierzyć. Żadne z diet i medykamentów stosowanych w przeszłości nie dawały takich rezultatów,
3. ponownie mam chęć do podejmowania wyzwań dnia powszedniego,
4. wizyty u lekarza są znacznie przyjemniejsze niż u standardowego urologa,
5. opis metod, zestawu wskaźników obserwowanych w trakcie leczenia zamieszczono na stronie www.medan.pl/ w zrozumiałym języku. Lekarz odnosi się do nich uzasadniając dalsze kroki. W wyniku, jako pacjent z większym zaufaniem stosuję się do zaleceń lekarskich,
6. jedyną uciążliwość stanowi trud dojazdu do Warszawy (350 km w jedną stronę) na wizyty.
Powyższy zestaw obserwacji ma stanowić uzasadnienie moich ocen (rating) wybranych przeze mnie w poszczególnych kategoriach. W przyszłości chętnie uzupełnię tenże zestaw obserwacji osobnym wpisem na niniejszym forum w miarę gromadzenia nowych doświadczeń.
Jan Lesz

Wg mnie ten człowiek powinien mieć zakaz wykonywania zawodu. Każdemu mężczyźnie przepisuje testosteron. Nawet chorym na przerost prostaty- co w takim przypadku jest niedopuszczalne.

Wg mnie ten człowiek powinien mieć zakaz wykonywania zawodu.

Jestem pod opieką prof. Andrzeja Gomuły od 13 lat, mam lat 67, i dzieki niemu jestem w świetnej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Potwierdzam Dr. Gomuła traktuje ludzi jak króliki doświadczalne. Przepisuje TYLKO PREGNYL w ilościach hurtowych. Prowadzi badania do swoich prac naukowych więc ludzie potrzebni mu są do wygenerowania odpowiednich statystyk.

Mam 55 lat.Byłem pacjentem Pana doktora przez kilka lat.Pierwszy raz na wizycie kontrolnej ( prostata itp ) i zalecił mi po badaniu krwi, Pregnyl w jedn. 10.000 na początku 12 zastrzyków.Rzeczywiście po 4 zastrzyku dostałem "kopa" i poczułem sie jakbym miał 30 lat ( seks, energia, pozytywne postrzeganie swiata i otoczenia ).Na nastepnej wizycie znowu przepisał Pregnyl, tym razem 24 zastrzyki po 5.000 jedn.Po trzeciej serii praktycznie juz nie czułem różnicy i mój organizm wrócił do "normy' ( no może trochę większy apetyt na seks ).Za każdym razem p.prof przepisywał mi serię 24 zastrzyków dwa, trzy razy w roku.Na moją sugestię, że specjalnie nie czuję różnicy za zwiększa sie zarost na całym ciele i chyba zwiekszyły mi sie piersi p. prof odparł: chyba lepiej mieć zarost i ew większe piersi niż nie być sprawnym facetem.Mnie to zaniepokoiło więc najpierw ograniczyłem ilość zastrzyków do jednej serii w roku a półtora roku temu w ogóle zaniechałem, ponieważ zaczęły wychodzić mi dziwne wyniki krwi na które p. prof.nie potrafił znaleźć odpowiedzi, rozłożył ręce i zaproponował, żebym udał się do innego specjalisty.Zamurowało mnie takie postawienie sprawy.Zajrzałem równiez do internetu i dowiedziałem się o możliwych skutkach ubocznych Pregnylu.Nie radzę brać więcej niż 3-4 serie bo potem i tak nie ma różnicy a organizm musi(nerki) "przetrawić" tę ilość Pregnylu (mówią nawet o tym panie pielegniarki,które wykonują zastrzyki).No i podejrzane jest też to,że w czasie wizyty jest drugi lelarz/lekarka,którzy wystawiają receptę na Pregnyl na swoje nazwisko/pieczatkę.

Nie polecam Prof Gomyły. Urolodzy twierdzili, ze mam przewlekłe niebakteryjne zapalenie prostaty. Prof Gomuła sie do tego przychylił i zapisał Pregnyl (to bylo kilka lat temu). Przez kilka miesiecy bralem ten lek bez zadnych efektow. Jestem teraz po 18 miesiacach psychoterapi i wiem, ze moje problemy w rejonie miednicy maja podłoze psychologiczne. CZUŁEM JAKBYM BYŁ KROLIKIEM DOSWIADCZALNYM DLA PANA PROFESORA

Jeden z najlepszych urologów w Polsce. Poznałem ich około 30. Tylko Prof. Gomuła potrafił postawić prawidłową diagnozę i skutecznie leczyć. Dzięki niemu żyję... To chyba najlepszy dowód.

Lekarz, który przepisuje tzw. sterydy na wszystko, jak leci, czym może wyrządzić pacjentowi nieodwracalna krzywdę. Mam bardzo złe doświadczenia, nie polecam.