prof. dr hab. n. med. Andrzej Górecki

2,7

Dwie stówy za to, żeby Pan Profesor powiedział mi to, co i tak wiem od innych lekarzy, oraz - wbrew onkologowi i specjalistom - zalecił rehabilitację, to stosunkowo za dużo. Nie polecam. Nie potwierdzam też, że dzięki niemu można dostać się na oddział w renomowanej klinice.

miałem wszczepioną endoprotezę stawu biodrowego w 2003 rok. jest rok 2011 - staw z wszczepioną endoprotezą jest w bardzo dobrym stanie. Od operacji staw nie boli. Nie biorę środków znieczulających. Dwie nogi mam jednakowej długości. Nie utykam i nie ciągnę nogą po 8 latach od operacji. Prof. Górecki jasno i przystępnie przedstawił mój stan zdrowia oraz omówił co mam robić przed operacją i po operacji. Miał dla mnie czas w szpitalu. Widziałem Jego zaangażowanie - przychodził do pracy przed godziną 7 i analizował przypadki chorych. Wiem bo w szpitalu bardzo wcześnie wstawałem. Jest lekarzem rzeczowym i znającym swój fach. Na moje pytania miał jedną odpowiedź będę miał wszczepioną endoprotezę najlepszą jaka jest do dyspozycji. Endoprotezę najlepszą dla stanu moich kości, tuszy. Teraz mam 69 lat i czuję się bardzo dobrze. Dziękuję panu Profesorowi. Kazik Cz.

Szkoda czasu, prywatna wizyta trwała kilka minut, podejscie przedmiotowe, brak empatii . Wywiad niepełny. Kilka minut u tego lekarza, które wydobył z siebie dwa pytania to nieporozumienie. W końcu zapłaciłam za jego czas pracy , który powinien dla mnie poświęcić, zero uprzejmości. Trzymajcie się z daleka od takich profesorów, szkoda czasu i pieniędzy.

Bardzo polecam bardzo dobry specjalista.kompetentny i godny zaufania mi osobiście bardzo pomógł.

Przez 18 lat chodziłem od lekarza do lekarza, z jednym i tym samym schorzeniem, jedyną metodą leczenia którą proponowali była amputacja nogi. Przypadkiem trafiłem do kliniki AM przy ul. Lindleya. Gdy profesor Górecki zobaczył w jakim jestem stanie, od razu przyjął mnie na oddział i w ciągu tygodnia byłem już po zabiegu. Fachowiec jedyny w swoim rodzaju, konkretny, rzeczowy, świadomy swojej wiedzy i umiejętności. Po rozmowie z nim byłem wreszcie w pełni poinformowany o swoim schorzeniu i następstwach leczenia operacyjnego. Profesor mylił się tylko co do jednego, jestem bardziej sprawny niż zakładał ;) Wyrazy szacunku.

Przeczytałam poprzednie opinie i przyznaję, że Pan Profesor nie jest wylewny.W mojej opinii przyczyną nie jest zarzucany brak empatii czy też ignorowanie pacjentów, ale chęć obsługi i pomocy jak największej liczbie osób. Szanowni Państwo, zwróćcie proszę uwagę, że gdyby wizyty u Pana Profesora trwały dłużej, to czas oczekiwania na wizytę też by się wydłużył. Trzeba nie lada kompetencji, aby w kilka minut właściwie zdiagnozować i zdecydować o sposobie leczenia. Prof.Andrzej Górecki to potrafi.

wizyta trwała 7min.nawet nie zobaczył płyty z badaniem!!!!!!!!!!

wizyta trwała 7min.nawet nie zobaczył płyty z badaniem!!!!!!!!!!

Jestem pacjentem w klinice ortopedii od ponad 9 lat. Pan profesor Górecki to 100% fachowiec, o gołębim sercu. To nie wina pana profesora , że takie są kolejki , ale to juz wina jest NFZ - wiadomo ogranicza i tnie wszędzie . pan profesor , jak opowiedziałem mu swój przypadek , to momentalnie zdecydował o operacji , za co jestem bardzo wdzięczny - miałem guza na lewym nadgarstku , a i zerwane więzadła w stawie kolanowym . I to właśnie dzięki Panu profesorowi , miałem dwa zabiegi w odstępie tygodnia wykonane .. Polecam pana Profesora . A jeśli chodzi o kopertę - odradzam , poniewaz pan profesor to lekarz z prawdziwego zdarzenia - nie bierze "prezentów " a i jeszcze potrafi za to zrobić awanturę . Panu Profesorowi wystarczy słowo dziekuje i jest bardzo dumny kiedy widzi ,że pacjent szybko wraca do zdrowia i sprawności .

Profesor Górecki przeprowadził moją operację wstawienia endoprotezy prawego biodra 2 lata temu. Jestem bardzo zadowolona.Mogę cieszyć się życiem, a wcześniej nie mogłam dać kroka.Oprócz wizyty prywatnej- nie zapłaciłam ani grosza. Na operację pomimo tego, że powiedział,iż czeka się 1,5 roku- to czekałam 4 miesiące, bo jakoś mnie wcisnął wcześniej,wydaje mi się, że o tym zdecydował mój wiek, to że pracuję.Osobiście nie poświęca pacjentowi dużo czasu ale z tego co wiem czuwa nad każdym pacjentem i każdego pamięta, zna każdy przypadek ze swojego oddziału, a bliżej można porozmawiać z opiekunem sali. Polecam tego lekarza.

Ja byłam u profesora na wizycie w szpitalu. Mam zwichnięty prawy staw biodrowy. Powinnam mieć zabieg wstawienia endoprotezy natychmiast. Pan profesor wpisał mnie do swojego notesu i kazał czekać na wezwanie ze szpitala do roku.........Tylko, ja nie mogę stanąć na chorą nogę, chodzę o dwóch kulach i ten straszny i ciągły ból. Nie da się żyć. Czy ktoś może mi pomóc i podpowiedzieć co zrobić by jak najszybciej trafić na operację..Czy mam rzeczywiście zaufać profesorowi i czekać na zawiadomienie. Nie znam tego lekarza w ogóle, byłam 1 raz na wizycie u niego. Obiecał, że postara się mnie gdzieś wcisnąć. Tylko ile to będzie trwać..i czy w ogóle wciśnie?Czy trzeba coś tu przyśpieszać? Może prywatna wizyta? Jeśli ktoś wie jak to jest proszę o pomoc. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.