Serdecznie odradzam tego "stomatologa". Na wizycie pan stwierdził, że nie widzi potrzeby chirurgicznego wyrywania ósemki. Przyniosłam ze sobą płytę zęba, na której wyraźnie widać że niestety nachodzi mi na siódemkę ale rzekomy stomatolog nie raczył jej nawet obejrzeć. Tłumacząc mu, że musze mieć chirurgiczne usunięcie zęba, ponieważ jestem po leczeniu ortodontycznym i nie chciałabym aby wada wróciła na miejsce (ortodontka również zalecała usunięcie ósemki jeżeli się takowe pojawią po leczeniu) odpowiadał na wszystko BZDURA. Zapytałam dlaczego niby bzdura, pan mi odpowiedział po prostu bzdura;) Także ostatecznie nie dowiedziałam się dlaczego mi odmówił. Na szczęście szybko znalazłam innego, godnego polecenia stomatologa, a tego pana zalecam unikać szerokim łukiem.

Witam. Byłem u tego lekarza 23.02.21 r. Oczywiscie bałem się jak cholera ,jednakze z wizyty jestem bardzo zadowolony i milo zaskoczony m.in. fachowym podejsciem do pacjenta. Pan doktor wszystko ladnie opowiedzial ,a mialem do wyrwania 7 dolna. Wyrwanie zajelo moze okolo 10 minut w znieczuleniu ,tak ,że nic nie poczulem . Naprawde poelcam specjalistę.

Polecam tego doktora. Ostatnio miałem wyrywany ząb 13 lat temu. Wczoraj z wielkim stresem i bólem siódemki udałem się do niego. Bardzo uprzejmy i rozmowny Pan. Najpierw dostałem znieczulenie w okolicy zęba z obydwu stron czyli w dziąsło i w podniebienie. Znieczulenie zaczęło działać po jednej minucie. Ale czekałem około 10 minut na powrót doktora. Po jego powrocie zabrał się za pracę. Usuwanie zęba trwało jedną minutę. Nic nie bolało, kompletnie nic nie czułem, a doktor szarpał tak mocno zębem że musiałem się zapierać. Nagle jedno głośne chrupnięcie jakby jakąś kość pękła. I doktor mówi że już po wszystkim. Nic nie pękło to poorostu korzeń wyrwany z dziąsła :-) dziwne i nieprzyjemne uczucie. Ale kompletnie nic nie czułem. Polecam. Zero krwawienia, zero komplikacji. Dziś jestem drugi dzień po zabiegu i czuję się jakby nic takiego się nie stało. Tylko w dniu zabiegu wieczorem Ketonal był potrzebny. Polecam doktora.

Bez bólu choć z paniką wyrwany ząb bez powikłań. Polecam szczerze stomatologa, nawet takim przestraszonym pacjentom jak ja. :)

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo uprzejmy lekarz. Zabieg usuniecia osemki mimo skomplikowanego przypadku przebiegl bardzo dobrze, bez wiekszych powiklan. Moge jak najbardziej polecic.

Doktor wyrywał mi dolną ósemkę wczoraj, więc piszę na świeżo. Sam zabieg był średnio przyjemny, ale rozumiem, że mój przypadek do najłatwiejszych nie należał (ukruszona korona, ząb próchniczy, ząb tzw. leżący). Za to zupełnie nie rozumiem, jak można po wszystkim odesłać pacjenta bez informacji o możliwych powikłaniach typu szczękościsk, suchy zębodół i bez antybiotyku na wszelki wypadek. O przeciwbólowych tabletkach już nie wspomnę. Na prośbę o zwolnienie lekarskie doktor nieomal mnie wyśmiał, a potem nawet skomentował z kolejnym pacjentem, jak już wyszłam z gabinetu. Ekstrakcja ósemki nie jest wskazaniem do zwolnienia, jego zdaniem. Nie przespałam nocy, bo miałam ciągły ślinotok, przełykanie śliny powodowało ból gardła, bo opuchłam od środka, dostałam szczękościsku, zębodół ćmi i pulsuje. Rano poszłam do lekarza rodzinnego i dostałam zwolnienie na 5 dni i antybiotyk Clindamycin oraz poradę, ze jeśli szczękościsk nie odpuści to jechać na laryngologię do szpitala. Pana Gronowskiego poradziła mi koleżanka, więc uznałam, że skoro sprawdzony, to nie ma się czego bać. Stało się jednak inaczej. Mam jeszcze drugą ósemkę do wyrwania, ale do pana Gronowskiego na pewno już się nie udam.

Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.

Super specjalista, usunął mi zęba w parę sekund bez żadnego problemu pomimo tego, że był rozwiercony i zostawiony otwarty przez innego dentystę.. Znieczulenia nie żałował. Zero bólu po wyrwaniu.

Odradzam tego Dentystę ! leczyłem się u niego przez prawie rok. Zalecił mi plomby amalgamatowe, bo są najmocniejsze, po pół roku zaczynały wypadać i próchnica pod spodem, gdy zgłosiłem się z okropnym bólem dolnej szóstki, którą robił 3 miesiące wcześniej - wypierał się że jej nie robił. w końcu ząb został umartwiony, a szanowny pan nawet nie usunął martwych korzeni, bo twierdził, że nie ma takiej konieczności. Człowiek faktycznie sympatyczny, ale specjalista marny i gabinet słabo wyposażony. Lubi robić na żywca, nie lubi dawać znieczuleń.

Wspaniały lekarz, leczy uzębienie męża, moje i mojej córki od wielu lat. Innego lekarza nie będę szukała dopóki Pan doktor będzie leczył. Już kilka razy leczył kanałowo zęby mojej córki i nic nie bolało