dr n. med. Andrzej Jamry

2,9

Specjalista przez duże "S", w mojej opinie lekarz z powołania. Stara się pomóc każdemu i bardzo dba o swoich pacjentów. Bardzo dużo pracuje, niestety bywa naprawdę mocno zapracowany... Mnie bardzo pomógł i wytłumaczył jak mam dbać o zdrowie w przyszłości. Gdybym był zmuszony ponownie poddać się operacji chciałbym aby wykonał ją właśnie doktor Jamry.

bardzo dobry lekarz jako jedyny rozpoznał chorobę i poprawnie postawił diagnozę

bardzo dobry lekarz jako jedyny rozpoznał chorobę i poprawnie postawił diagnozę

Lekarz ktorego sposob traktowania pacjenta przeraza mnia byc moze pacjenci sa mu potrzebni do pracy naukowej.Nie wiem na ile kompetentny moze dlatego wyrozniajacy sie bo w okolicy nie ma innego specjalisty tego typu.To ze duzo czasu spedza w szpitalu i przyjmujac prywatnie nie jest dla mnie argumentem przemawiajacym na jego korzysc nie robi tego za darmo.Stanowczo odradzam !!!!!!!!Jezeli tylko jest inna mozliwosc leczenia to wydaje mi sie ze lepiej jezeli ludzi lecza ludzie.Z glebi serca zycze panu Jamry by on lub jego najblizsi w chorobie mieli do czynienia z jego klonami.

To lekarz na najwyższym poziomie!!! Mam nadzieję, że takich lekarzy z powołania będzie w Starachowicach więcej!!!

Pacjenta traktuje przedmiotowo.

Pacjenta traktuje przedmiotowo.

zdecydowanie odradzam, nieuprzejmy, traktuje pacjenta jak zlo konieczne, chyba, ze mu "osłodzi" wizyte

Doktor Jamry to jeden z nielicznych fachowców w okolicy, kompetentny, uprzejmy, leczący człowieka a nie jak inni lekarze kolejnego pacjeta. Dużo czasu poswięca swoim pacjentom. Leczył moja babcie jak mógł najlepiej. I co najważniejsze nie czeka aż dostnie w kieszen < nawet nie ma takiej mozliwości> Zdecydowanie POLECAM