lekarz Andrzej Jedynak

Gość nie nadaje sie jako ginekolog w dzisiejszych realiach... zero zrozumienia pacjenta i jego potrzeb(obaw) "wpadkę" traktuje jak coś co nie wymaga nagłej reakcji :( troche to przykre ale na szczęście są w Nakle bardziej ludzcy lekarze ;) i pozdrowienia, oraz podziekowania dla Pana X :)

Bardzo dobry lekarz polecam. Jest kompetentny,uprzejmy i poświęca pacjętką dużo czasu. Bardzo rzadko spotyka się tak miłego a zarazem dobrego lekarza.

Świetny lekarz polecam poświęca odpowiednio dużo czasu jest upszejmy wzbudza zaufanie był przy moim pierwszym dziecku przy porodzie poród był bezproblemowy kiedy urodziłam drugie dziecko był przy mnie inny ginekolog nie czułam się bezpiecznie

Jestem oczarowana tym lekarzem! Wcześniej chodziłam do ginekologów-kobiet. Wbrew zapewnieniom koleżanek wydawało mi się, że przy kobietach łatwiej pokonać wstyd. Nic bardziej mylnego. p.Jedynak jest niesamowicie dystkretny, delikatny, w bardzo nieśmiałej osobie wyzwala umiejętność otworzenia się i pytania o najbardziej intymne sprawy. Byłam u niego najpierw raz prywatnie, potem spróbowałam w ramach NFZ i stwierdzam, że również podczas wizyty publicznej jest tak samo serdeczny i poświęca tak samo dużo czasu pacjentce (praktycznie bez ograniczeń, moja zwykła kontrolna wizyta wraz z pogadanką trwa ok. 35 min przy czym to ja decyduję, ...

Byłam u niego najpierw raz prywatnie, potem spróbowałam w ramach NFZ i stwierdzam, że również podczas wizyty publicznej jest tak samo serdeczny i poświęca tak samo dużo czasu pacjentce (praktycznie bez ograniczeń, moja zwykła kontrolna wizyta wraz z pogadanką trwa ok. 35 min przy czym to ja decyduję, kiedy wiem już wszystko, mówię "dziękuję" i wychodzę). Podczas krępującego wiele dziewczyn badania odwraca uwagę zabawnymi wstawkami, zagaduje:-)
Rewelacja!!! Polecam!

PS. Albo nie! Nie polecam, bo wydłużą się kolejki oczekiwania na wizytę!:-)