dr n. med. Andrzej Jóźwiak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Znakomity specjalista. Mówi wprost jakie są szanse wyleczenia i rokowania. Nie obiecuje rzeczy niemozliwych. Mnie wyleczył z przewlekłego stanu zapalnego. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Jak najbardziej godny polecenia. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu pracy.

Dr Jóźwiak to cudowny doktor. Zawsze pomoże. Uwielbiam go.

Dr Jóźwiak to cudowny doktor. Zawsze pomoże. Uwielbiam go.

fantastyczny człowiek,rewelacyjny lekarz-ortopeda , z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Szczerze polecam!! Ewa Kalata

Ewa Kalata

To fantastyczny ortopeda. Od pierwszej chwili wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Poza tym jest bardzo sympatyczny i dowcipny.

Zawsze był rewelacyjny. trenowalismy w jednym klubie w tych samych latach. kochałam tego faceta. Pozdrawiam Jadzia

Jeden z nielicznych lekarzy,którym pacjent nie przeszkadza,co w naszej rzeczywistości jest raczej ewenementem.Kompetentny i rzeczowy,choć mówi tylko to,co jest absolutnie niezbędne.Do pracy przychodzi przed czasem(!!!)i jest w niej obecny(!!!).Dla pacjenta robi wszystko co w jego mocy.Od kilkudziesięciu lat jako pacjent stykam się z lekarzami tej specjalności i poza dr Jóżwiakiem spotkałam zaledwie trzech,którzy powinno być wolno zostać w tym zawodzie-J.Studzińska

Dr Jóźwiak jest naprawdę rewelacyjny. Swoją postawą przywrócił mi wiarę w lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Mówi mało ale na temat i widać, że naprawdę chce pomóc co w dzisiejszych czasach jest niezwykle cenne. Teraz polecam wszystkim potrzebującym dobrego ortopedy. Pozdrawiam!

To jeden z niewielu lekarzy z którymi się zetknęłam,którego pacjent 'nie męczy".Zawsze wie co ma robić.Świetny diagnosta,lekarz z wyczuciem i intuicją.Po prostu talent medyczny.Miałam przyjemność współpracowania z Panem doktorem w Szpitalu na Solcu,podpatrywania jego pracy.Daaawno temu byłam tam instrumentariuszką na bloku operacyjnym ortopedii.Miły,ciepły,profesjonalista, z wielkim poczuciem humoru.Mam wrażenie,że lekarz to nie tylko jego zawód to jego pasja. Choć od dawna na Solcu nie pracuję i nie wykonuję swojego zawodu to, jak słyszę pytanie o dobrego ortopedę,zawsze pierwszy w mojej głowie pojawia się dr Jóźwiak. serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze Tamara Dobrowolska-Michalik

serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze
Tamara Dobrowolska-Michalik

To jest z pewnością subiektywna ocena. Z tym Panem znam się od czasów "lubelskich", (rok 1970) gdy wspólnie startowaliśmy w reprezentacji Polski w trójmeczu lekkoatletycznym. Niewielu pacjentów wie że Andrzej był całkiem dobrym kulomiotem. Potem ja wybrałem kierunek kultury fizycznej (AWF) a Andrzej Akademię Medyczną. Potem trafił on w ręce wspaniałego Nauczyciela z Solca jakim był Jerzy Sowiński (też Go znałem). Opieka ta skutkowała tym, że mamy wspaniałego lekarza. Pozdrawiam Cię Andrzej i najlepszego życzę.

To jest z pewnością subiektywna ocena.

Niewielu pacjentów wie że Andrzej był całkiem dobrym kulomiotem.
Potem ja wybrałem kierunek kultury fizycznej (AWF) a Andrzej Akademię Medyczną.
Opieka ta skutkowała tym, że mamy wspaniałego lekarza.

Pozdrawiam Cię Andrzej i najlepszego życzę.