lekarz Andrzej Kałdonek

Ginekolog położnik, USG

Ginekolog i położnik godny polecenia. Cechuje go profesjonalne podejście do pacjentki poparte wysokim poziomem wiedzy medycznej w połączeniu z wysoką kulturą osobistą. Wykazuje także zrozumienie i empatię. Prowadził całą moją drugą ciążę, wykonał "cesarkę" w Szpitalu w Kowarach i wszystko było ok.

Pełen profesjonalizm. Godny polecenia. Lekarz na miarę 21 wieku, troszczący się o pacjentki. Zapewniający komfort i fachową pomoc. Świetnie prowadzący ciążę.

Czytając inne komentarze, zastanawiam się na czy zależy pacjentkom, na kompetencji czy na tym, bo miał zabawiać i pocieszać. Ja chodzę do niego od czasu, gdy inny ginekolog źle postawił mi diagnozę. Poszlam skonsultować to z dr. Kałdonkiem i wiedział od razu co mi jest, wytłumaczył fachowo i "na chłopski rozum", nawet użył karteczki, by mi zobrazować. Na pierwszy rzut oka owszem może wydawać się wyniosły, ale tak naprawdę jest bardzo miły, uprzejmy i pomocny, w każdym tego słowa znaczeniu. Dodam, że nigdy nie byłam u niego prywatnie, więc pieniądze tu nie wchodzą w grę. Gdy zajdę w ciążę, z pewnością wybiorę tego właśnie lekarza, na lekarza prowadzącego. I najważniejsze, zapamiętajcie, że lekarz ma dobrze leczyć, a nie myć wygadany i zabawny :)

Super lekarz miły pierwszy raz miałam styczność z Tą osobą w Kowarach podczas zabiegu potrafi się troszczyć polecam wszystkim znajomym.

Nie kwestionuję wiedzy medycznej pana doktora. Jednak wrażenie jakie odniosłam po wizycie u Pana doktora nie było rewelacyjne. Zarozumiały pyszałek. Znudzony pan doktor,który między jedną, a drugą relacją sportową w TV, raczył obejrzeć moje dokumenty. Stwierdził, możemy zrobić Pani to i to, decyzja należy do pani. Kiedy weryfikowałam i zastanawiałam się nad tym co do mnie mówi, stwierdził: co się tak pani na mnie patrzy? Pani decyzja, nie mówiąc o tym,że cała rozmowa ze mną odbyła się na stojąco, a sam rozsiadł się jak wielkie Panisko. U mnie w firmie ...

Zarozumiały pyszałek. Znudzony pan doktor,który między jedną,
a drugą relacją sportową w TV, raczył obejrzeć moje dokumenty. Stwierdził, możemy zrobić Pani to i to, decyzja należy do pani. Kiedy weryfikowałam i zastanawiałam się nad tym co do mnie mówi, stwierdził: co się tak pani na mnie patrzy? Pani decyzja, nie mówiąc o tym,że cała rozmowa ze mną odbyła się na stojąco, a sam rozsiadł się jak wielkie Panisko. U mnie w firmie zwykły człowiek ma więcej poszanowania i godności niż pacjentki u tego pana. Żenada.

Polecam dr Kałdonka wszystkim znajomym. Jako jedyny lekarz spośród wielu ginekologów, których odwiedziłam potrafił rozpoznać u mnie zespół policystycznych jajników. Akurat starałam się z mężem o dziecko więc ta informacja mnie zabiła. Pan dr leczył mnie pół roku i udało się:) jestem w 22 tyg i on prowadzi moją ciążę. Odpowiada na wszystkie moje pytania, tłumaczy cierpliwie, przy badaniu jest delikatny i troskliwy na tyle, że nie czuję sie skrempowana:) naprawdę dobry kompetetny lekarz

Super lekarza na pewno będę go polecać. Prowadził moją ciążę, robił cesarskie cięcie a i po samej operacji interesował się mną. Druga moja styczność z tym lekarzem to przy zabiegu łyżeczkowania. Na prawdę profesjonalne podejście i wyrozumiałość. Serdecznie polecam tego lekarza!!!!

Lekarz z doświadczeniem!Jestem w 36 tc i bardzo jestem zadowolona ze współpracy z dr.Bardzo uprzejmy,wyrozumiały i kompetentny.Polecam serdecznie!!!

nie moge zarzucić kompetencji tego lekarza ale nie polecam poniewaz zeby cos sie dowiedziec trzeba non stop pytac nie ma podejscia do pocjętek powinien byc otwart pomagać tłumaczyc nawet setki razy jak ktos czegoś nie rozumie,po jakims czasie zmienilam lekarza i on stwierdzil ze nie stety nie jest lekarzem z powolania ,teaz spokojne jak coś sie dzieje dzwonie i lekarz wie z kim rozmawia i wie jaki jest problem a P.Kałdonek no nie stety nie wiedział

jestem pacjetką 3 rk, jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, prowadził moja ciążę, byłam spokojna o zdrowie swoje i dziecka.Polecam lekarz z doświadczeniem