lekarz Andrzej Kiciński

zdecydowanie nie polecam tego lekarza, brak zupełnego podejścia do pacjenta jeśli nie ma cierpliwości to nie powinien zostać lekarzem:(:(

Szczerze nie polecam wizyt u tego człowieka. W 11 tyg. ciąży poinformował mnie w sposób bardzo obcesowy, że dziecko urodzi się z zespołem Downa. Kiedy się rozpłakałam po usłyszeniu tych strasznych wieści bez ogródek zaproponował, że wcale nie musze urodzić, on może tę ciążę po prostu usunąć. Po konsultacji z innym specjalistą okazało się, że to nieprawda...

Po konsultacji z innym specjalistą okazało się, że to nieprawda...

Każdy lekarz jest dobry, jeśli z ciążą do samego końca jest wszystko w porzadku. Jeśli występują komplikacje ciążowe czy też porodowe to każdy lekarz może czegoś nie zauważyć. Oceniam tego doktora pozytywnie :-)

Godny zaufania, miły, uprzejmy, a przede wszystkim bardzo dobry fachowiec. Żeby choć połowa lekarzy była taka, to samopoczucie chorych i pobyty w szpitalu nie byłyby koszmarem.

Jestem bardzo zadowolona :) Przeprowadza dużo badań, szczegółowo opisuje ich wyniki i instruuje. Jedynym minusem jest koszt wizyt według mnie.

pan doktor prowadził moją ciąże,wszystko było super,przewidywana waga córeczki-3.800g,w dniu porodu-węzeł prawdziwy na pępowinie, zamartwica umiarkowana, waga noworodka-2.700 !,stan zagrożenia życia płodu !dzisiaj Maleńka ma padaczke i opóżnienie psycho-ruchowe wskutek niedotlenienia. NIE POLECAM TEGO LEKARZA,DLA MNIE RAŻĄCY BRAK KOMPETENCJI

Chodziłam do niego prywatnie było wszystko ok lecz gdy znalazłam się w szpitalu ponieważ działo się coś niedobrego z moja ciążom pan doktor nie interesował się moim stanem zdrowia. A gdy stało się najgorsze omijał mnie i mojego męża szerokim łukiem !!!!!!!!!! Więc opinia jest na zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W pełni profesjonalne i uprzejme podejście do pacjentki i jej problemu.

W pełni profesjonalne i uprzejme podejście do pacjentki i jej problemu.