Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Zna...

Polecam, polecam, polecam. Od pierwszego kroku czyli umówieniu się telefonicznie na konsultacje poprzez operację i ostatnią kontrolę pooperacyjną pełen profesjonalizm - pomocni, rzetelni, opiekuńczy. Kolejna stała pacjentka! :)

Dr Krajewski jest najlepszym chirurgiem plastykiem w Polsce i ma poczucie estetyki i wszystko wykonuje idealnie. Miałam kilka operacji i wszystkie uważam za w pełni udane. Pani Ela jest znakomitą specjalistką, która zna się na wszystkim w zakresie chirurgii plastycznej :):):)

Zdecydowanie polecam ,bardzo miły personel i bardzo czysto!!!Panie sprzątające tak sprzątały każdą część sprzątały inną jednorazową szmatką ,że z podłogi można jeść.Dr Krajewski b.miły fachowiec.Ma b.dobrą opinię szczególnie w rekonstrukcji piersi,ale muszę pochwalić Panią Elę Oddziałową...cudowna kobieta dobrała mi odpowiedni rozmiar i ona ma zawsze racje ;-)Także pytac i słuchać bezwzględnie Pani Eli ;-) Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie

Z całego serca polecam Pana doktora Krajewskiego sprawił, że zaczęłam żyć na nowo. Ja i mój mąż jesteśmy wdzięczni za wszystko.

Z całego serca polecam Pana doktora Krajewskiego
sprawił, że zaczęłam żyć na nowo.
Ja i mój mąż jesteśmy wdzięczni za wszystko.

U dr Krajewskiego zrobiłam zabieg powiększenia piersi. Jest doskonałym fachowcem w swojej specjalności, taką też ma opinię. Polecam, osobiscie nie spotkałam się z osobami niezadowolonymi - wręcz przeciwnie, kontakt do doktora dostałam od licznych znajomych które były u dr Krajewskiego operowane i są tez zadowolone.

dobry fachowiec z doświadczeniem.Ma mało czasu na rozmowy, ale pytany o coś, konkretnie odpowiada.

Super lekarz :-) Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy:-) naprawdę godny polecenia!

Jest super lekarzem bardzo mi pomógł.Wiem że pomógł bardzo dużo innym ludziom np.Przywrócił radośc wielu kobietom.

Świetny specjalista. Ordynator doskonałego oddziału ciężkich oparzeń i chirurgii plastycznej.

Byłam operowana przez Pana doktora Krajewskiego dwa razy i dwa razy byłam pod wrażeniem.Uważam.że jest super człowiekiem i świetnym fachowcem.Za każdym razem poświęcał dużo uwagi każdej pacjentce.Nigdy nie bagatelizował żadnego problemu.