lekarz Andrzej Kulej

Zdecydowanie polecem tego lekarza. Cytologia co 6 miesięcy, badanie usg za każdym razem. Wyczerpujące odpowiedzi i wyjaśnienia na powstałe pytania, przyjazna atmosfera w gabinecie. Czas maksymalnie poświęcony pacjentce, bez tzw.przyspieszania bo jest spora kolejka, niezależnie czy idzie sie prywatnie czy z NFZ. Polecam

Jest to lekarz z podejściem o jakim można marzyć. Serdecznie polecam.

Jest to lekarz z podejściem o jakim można marzyć. Serdecznie polecam.

Jestem zachwycona podejciem lekarza do pacjenta. Poświęcił mi sporo czasu tłumacząc wszytsko co robi. Godny polecenia!

Pan doktor prowadzil moja ciaze i byl obecny przy porodzie,dzieki jego pomocy,wiedzy i zaangazowaniu na swiecie jest moj synek i z calego serca dziekuje mu za to.Lekarz ktory nie zawiodl pacjetki jest godny polecenia i ja naprawde polecam!!!!

REWELECJA !!! Pan Doktor z duzym zaangazowaniem podchodzi do problemu pacjentki, dokladnie pyta o wszelkie szczegoly, pozwala powiedziec o wyszystkich spostrzezeniach pacjentki, nie zbywa byle stwierdzeniem a przy tym jest bardzo ale to bardzo mily i delikatny. W 100% POLECAM !!!

podmiotowe podejscie do pacjenta, poświęcił mi sporo czasu, pomógł rozwiązać problemy zdrowotne,wyjaśnił sszczegółowo metody leczenia, naprawde polecam