lekarz Andrzej Michorzewski

Psychiatra

..Z TAKIM "lekarzem"nie spotkałem sie jeszcze nigdy..To marionetka lekarza..po mojej prośbie o inny lek (bo wczesniejszy ,który mi przepisał) nie skutkował nie zanalizował choroby tylko czesto mowił o ćPUNACH..Zreszta mnie równiez TAK nazwał..i..wyrzucił mnie z gabinetu!!Widać przerósł Go problem z jakim poszedłem..malo tego- do moeje dokumentacji dopisał nieprawqde po stwierdzeniu iz TAKIEGO zachowania nie bede tolerował..Lekarz ..który podczas jednej wizyty przepisuje mi jedną tabletke pewnego leku przy nastepnej juz o czym dowiedziałem sie z karty -"ten lek" przyjmowałem niby w wielkosci 80 tabletek....Jednym słowek -kretacz i mało wnikliwy lekarz..Pacjenta traktuje bardzo przedmiotowo...

Najlepszy w tym mieście! A tańszy od profesora. Jeszcze nie postawi rozpoznania a pacjent jest wyleczony. I tyle!

Wspaniały lekarz,wybitny specjalista.Przez lata całe grono pseudopsychiatrów testowało na mnie bez sensu leki jak na króliku doświadczalnym ale tylko on jeden mnie naprawdę wysłuchał,właściwie zdiagnozował problem i zastosował odpowiednie leczenie.Chylę czoła.

wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Trudno o takich, którzy są tak, jak dr Michorzewski, w stanie pomóc w każdej potrzebie. Bardzo dziękuję, Panie Doktorze.

Bardzo dziękuję, Panie Doktorze.

Nie testuje leków bez wiedzy pacjenta. Brałam udział w legalnym badaniu klinicznym. Wyzdrowiałam. Przyjmuję nadal badany lek, który teraz został dopuszczony do obrotu. Pomogłam sobie innym cierpiącym na to samo.

testuje leki na pacjentach bez ich wiedzy ,leki nie dopuszczone do obrotu

testuje leki na pacjentach bez ich wiedzy ,leki nie dopuszczone do obrotu

Za mało czasu poświęca choremu,nie da się wygadać

Za mało czasu poświęca choremu,nie da się wygadać

znakomity fachowiec, potrafi porozumieć się z pacjentem, czuje się, że potrafi czuć , co ja, bardzo mi pomógł

jeżeli jest w pracy,jest dobry.Stara się pomagać chorym.

jeżeli jest w pracy,jest dobry.Stara się pomagać chorym.