dr n. med. Andrzej Micuła

uważam, że to bardzo kompetentny lekarz, a przy tym uprzejmy i godny zaufania.

uważam, że to bardzo kompetentny lekarz, a przy tym uprzejmy i godny zaufania.

Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę. Kompetentny, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Polecam!

Niestety podczas mojej ciązy nie zauważył wad rozwojowych dziecka !!!! - rozszep wargi i podniebienia. Podczas porodu przezyłam szok. Kategorycznie odradzam i uczulam inne dziewczyny.

Nie wytłumaczył mi, jeszcze jako nastolatce, kiedy mam zrobić badania hormonalne. W rezultacie zrobiłam je po rozpoczęciu przepisanych przez niego pigułek, co było wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Trzy lata później "zdiagnozował" u mnie KŁYKCINY KOŃCZYSTE, strasząc i każąc się natychmiast zapisać do niego na usunięcie. Żaden inny lekarz (konsultacje) niczego takiego nie widział. Minęły dwa lata a ja jestem zdrowa jak ryba - na szczęście nie dałam się naciągnąć. ODRADZAM!

ODRADZAM!

Cudowny lekarz, cudowny człowiek, pod każdym względem wyjątkowy. Polecam bez cienia wątpliwości

wspanialy lekarz, wspanialy czlowiek, mistrz, profesjonalista! POLECAM.

wspanialy lekarz, wspanialy czlowiek, mistrz, profesjonalista! POLECAM.

Prowadził moje dwie ciąże, zawsze przyjeżdżał wcześniej, gdy nie mogłam być przyjęta w godzinach jego pracy. Świetny kontakt mailowy. Rzeczowy, kompetentny, miły. Dobry diagnosta. Ma doskonały sprzęt. Dodatkowo jest cytologiem.

Pamiętam Pana Doktora, kiedy to chyba zaczynał praktykę lekarską, był bardzo młodym lekarzem gdy wtedy odbierał poród... Był bardzo miły i zaangażowany w swoją pracę.

Bardzo dobry lekarz! Wykwalifikowany i godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz! Wykwalifikowany i godny polecenia.

przyjeżdżam do warszawy na urlop, żle się poczułam, cały dzień szukałam lekarza ginekologa, który mnie przyjmie... 37 gabinetów... nic. Dopiero dr Micuła specjalnie przyjechał do gabinetu by mnie przyjąć, polecam...