dr n. med. Andrzej Muryndr n. med. Andrzej Muryn - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Andrzej Muryn

Cytolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Lekarz pomógł mi wyregulować problemy hormonalne. Poprzedni lekarze rozkładali ręce, natomiast dr Muryn już przy pierwszej wizycie wiedział, gdzie leży problem i jak mi pomóc. To odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu! Każdy lekarz powinien taki być!

Dla mnie zdecydowanie profesjonalista w swym zawodzie!! Na wizycie w poradni kobieta nie czuje sie zestresowana i skrępowana - może dokładnie powiedzieć o swoim problemie bez obaw, że zostanie wyśmiana lub odpowiednio skomentowana (jak to bywało z ginekologiem w przychodni na Szombierkach - horror!). Przeszłam ciążę pod najlepszą opieką Dr Muryna - Zawsze wszystko wytłumaczył i dobrze doradził. Po porodzie również mogłam na niego liczyć... Inni ginekolodzy-położnicy powinni brać z niego przykład!!

Przez pięc lat małżeństwa nie mogłam zajśc w ciążę. Moja wędrówka od lekarza do lekarza zaczynała stawac się dla mnie i mojego męża gehenną. Trafiłam do dr Muryna. Dzisiaj cieszę się moją 12 letnią córeczką. Dzięki PANU PANIE DOKTORZE! Nigdy nie chciałabym zmieniac "mojego" lekarza. Polecam w 100% innym pacjentkom.

Dr Andrzej Muryn to jedyny i dla mnie ostatni do którego wyłącznie będę uczęszczać! Lekrz ginekolog niesamowity! Mam 19 lat, wcześniej miałam styczność z dwoma ginekologami, ktorzy wogóle zbagatelizowali mnie i moją chorobę przez co też barzo zraziłam się do lekrzy ginekologów. Tak naprawdę sceptycznie podchodziłam do tej wizyty z kuli wcześniejszych porażek, aczkolwiek dr Muryna poleciły mi osobiście 4 dojrzałe kobiety. NIE ŻAŁUJĘ. GORĄCO POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO. Na samą myśl o następnej wizycie zaczynam się ciszyć bo wiem że jestem w dobrych , specjalistycznych , fachowych, rękach. GORĄCO JESZCZE RAZ POLECAM!

lekarz naprawde jest doskonalym specjalista!!! leczylam sie u innych lekarzy 6 lat dopiero doktor Muryn wykryl mi chorobe!!trzeba przyznac ze jego leczenie przynosi naprawde szokujace efekty!!naprawde goraco polecam!!! pomimo drogich wizyt naprawde warto iz leczenie naprawde dziala!!!! IDZ NIE POZALUJESZ A NAPEWNO BEDZIESZ ZDROWA

Gorąco polecam dr.A.Muryna.Pierwszy raz dotarłam do niego 18 lat temu i tylko i wyłącznie dzięki niemu "jestem" tu obecna! Prawdziwy lekarz z powołania!Wzbudza zaufanie i jest bardzo konkretny.Do tej pory jestem jego stałą pacjentką.Autentycznie lekarz z powołania! Naprawdę gorąco polecam! Mariola Dębicka

Mariola Dębicka

Badanie ginekologiczne nie nalezy do naszych ulubionych i budzi skrępowanie.Dr Muryn jest prawdziwym specjalista,lekarz z powołania.Sprawia ze ta wizyta nie jest taka straszna ;) Polecam go wszystkim

Człowiek na właściwym miejscu.Prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolna z opieki i urodziłam zdrowa córeczke.Konkretny,wszystko wytłumaczy,czuje sie że jest sie w dobrych rękach. Z poczuciem humoru.Ciesze sie bardzo że trafiłam na takiego lekarza i polecam.

Właściwy człowiek na własciwym miejscy. Nie jestem skora do zachwytów i w tym przypadku też nie będę się zachwycać ale mogę śmiało polecić. Lekarz kompetentny, z dobrym podejsciem do pacjenta - czego jeszcze chcieć! wcale nie tak łatwo trafić na takiego lekarza, choć w zasadzie to nic nadzwyczajnego - wszyscy lekarze powinni tacy być!!!

Właściwy człowiek na własciwym miejscy.

Lekarz kompetentny, z dobrym podejsciem do pacjenta - czego jeszcze chcieć!

Bardzo dobry specjalista. Szczerze polecam. Bardzo dobrze tłumaczy co się dzieje i gdzie jest problem. Wzbudza zaufanie. Mam problemy z zajściem w ciążę i dopiero ten lekarz stwierdził gdzie jest problem analizując każdy nawet najmniejszy szczegół. Niczego nie bagatelizuje. Nie usłyszycie od niego "trzeba działać" i tyle tylko da wam konkretne wskazówki. Polecam szczerze.