dr n. med. Andrzej Słabikowski

2,9
2,5

Bardzo niesympatyczny lekarz. Że też tacy ludzie chodzą po tym świecie i w dodatku pracują na takim oddziale.Nie liczy się ze zdaniem innych lekarzy i podważa ich decyzje.Zdecydowanie nie polecam go żadnej kobiecie czy to będącej w ciąży czy też z innymi problemami!!!Współczuje tym kobietom które do niego trafiły.Ja niestety miałam wątpliwą przyjemność poznać tego pana.

Niekompetetny, ma w nosie to co czuje kobieta która rodzi bo nigdy nie rodził!!tyran dla swoich podwładnych - opierza ludzi nawet podczas porodu - SKANDAL JAKICH MAŁO!! Brak jakichkolwiek ludzkich odruchów. NIEPOLECAM TEGO PANA!! GEHENNA!! chciałem mu powiedzieć co myslę, ale dla przeciętnego człowieka jest on niedostępny, bo on to: Pan i władca na krańcu świata- jego małego świata!!!

Przez niego urodzilam wczesniej syna, poniewaz błednie ocenil stan dziecka. Po wszystkim po prostu milczał. Do tej pory nie moge zdecydowac sie na drugie dziecko, jak sobie przypomne ten koszmar. Ogolnie patologia ciazy na Parkitce wzbudza we mnie panike.Mam nazieje, że przejdzie mi ten stan i zajde w ciąże, wtedy Parkitke bede omijala z daleka.