lekarz Andrzej Szczerbowski

Alergolog, Pediatra

2,7

Polecam tego lekarza. Jest bardzo kompetentny, nie jestem młoda a pomógł mi jako jedyny. Mój przypadek jest trudny. Miły, uśmiechniety, budzi zaufanie i LECZY!!!!!!!!!!

Nikomu nie polecam tego lekarza,,naciagnal mnie zebym zrobila testy alergiczne mojego dziecka u niego chociaz mialam juz jedne,,po czym obiecal ze dostane wtedy kartoteke dla dziecka i jakies leki,,testy wyszly tak jak ostatnie,,alergia na wiele rzeczy,,syn sie meczy kaszle,kicha,w nocy potrafi godzine pocierac nosem o posciel..powiedzial ze on nie moze go zaczacleczyc bo jest jeszcze za maly i stwierdzil ze mam dziecku dac 'swiety spokoj';/// a z dzieckiem coraz gorzej ;// jestem zalamanaaaaa...

Lekarz jest bardzo dokładny i kompetentny,nie przeoczy zadnej sprawy,a w dodatku jest bardzo uprzejmy.Własnie takich lekarzy potrzebujemy

Ten lekarz towarzyszy mi właściwie od dziecka. Teraz leczę u niego moje dzieci i uważam, że nie mogliśmy trafić do lepszego specjalisty. Potrafi on, może w nieco niecodzienny sposób, ale jasno wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia. Owszem jest przy tym wymagający, ale jak do tj pory zawsze się opłacało i leczenie przynosiło rezultaty. Polecam tego lekarza

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Ma odpowiednie doświadczenie zawodowe co jest moim zdaniem dość istotne przy wyborze tego rodzaju specjalisty. Osobiście chodzę do niego już 6 lat a do tego cały czas na koszt NFZ i nie czuję się z tego powodu jakoś gorzej traktowana. Aktualnie jestem w trakcie odczulania i widzę że leczenie przynosi naprawdę dobre efekty a to przecież najważniejsze. W czasie każdej wizyty spotykam się z bardzo miłym przyjęciem i wiem że zawsze mogę zapytać o wszystko co dotyczy mojej choroby a otrzymam zrozumiałe wyjaśnienie. Ten lekarz jest naprawdę godny polecenia.

Moim zdaniem bardzo godny zaufania lekarz. Wytłumaczył przyczyny choroby i postawił, jak się później okazało, trafną diagnozę. Rzeczywiście jest specyficznym lekarzem, ale warto do niego trafić. Moje dzieci leczy już od 4 lat i nigdy się na nim nie zawiodłem. Zawsze jest gotowy pomóc, kiedy jest taka potrzeba. Polecam.

Jeśli chodzisz z dzieckiem od lekarza do lekarza, to moim zdaniem czas najwyższy trafić do dr Szczerbowskiego. Ja z moją córką też chodziłam i też usłyszałam, że przyszłam do niego na końcu, ale niestety muszę się z tym zgodzić. Uważam, że ten lekarz potrafi postawić trafną diagnozę, a do tego chyba pierwszy raz ktoś wytłumaczył mi na co moje dziecko choruje i skąd się to wzięło. Jasno określił sposób leczenia, koszty jakie się z tym wiążą i co powinnam robić sama w domu. Polecam - jest dobrym lekarzem, choć z pewnością nie będzie cię "głaskał" na wizycie, tylko powie co źle robisz.

Witam ! jak najbardziej polecam tego lekarza. Pomimo innych komentarzy i przypadków P. Szczerbowski leczył mnie z zapalenia płuc przez róznego rodzaju alergie ( w tym czasie miałem odczulanie ) do obecnie. Jestem bardzo zadowolony mimo specyficznego zachowania. Jest to dobry i sumienny lekarz! POLECAM

Bardzo dobry fachowiec, jasno stawia sprawę jak będzie wyglądała terapia, wskazuje w sposób jasny i przejrzysty przewidywane koszty leczenia.

MAMA DWIE CÓRKI Z ALERGIĄ POKARMOWĄ, STARSZA MA DO TEGO JESZCZE WZIEWNĄ. PAN DOKTOR NA DZIEŃ DOBRY ZJECHAŁ MNIE, ŻE DO NIEGO WSZYSCY PRZYCHODZĄ NA SAMYM KOŃCU JAK JUŻ "NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ" NIE CHCE WYSTAWIAĆ RECEPT ANI ZLECEŃ DLA PEDIATRY (MLEKO, LEKI)BYŁAM U NIEGO PARĘ RAZY - JEST AROGANCKI, NIE ZAINTERESOWANY PROBLEMEM Z KTÓRYM SIĘ DO NIEGO PRZYCHODZI. DO NIEGO- NIGDY WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!