lekarz Andrzej Szydełko

wspaniały ginekolog prowadził moją ciąże

wspaniały ginekolog prowadził moją ciąże

Jako wieloletnia pacjentka śmiało mogę wystawić pełną piątkę-szukasz kompetentnego lekarza z dużym poczuciem humoru ,delikatnego ,który w potrzebie nie zawiedzie-POLECAM !!!

Bardzo kompetentny, miły, profesjonalny. Polecam w 101%

Bardzo kompetentny, miły, profesjonalny. Polecam w 101%

świetny lekarz!!!Poświęca pacjentowi czas,znakomicietłumaczy chorobę!

świetny lekarz!!!Poświęca pacjentowi czas,znakomicietłumaczy chorobę!

Lekarz na piątkę.Jedyny,który naprawdę pomoże ,gdy zajdzie potrzeba-zawsze służył mi pomocną dłonią i wyprowadził z niejednej opresji-dziękuję Panu:)

Może zacznę od tego,że jestem wymagającą osóbką i zmieniałam lekarzy jak rękawiczki-zawsze było jakieś ale...Trafiłam w końcu do Doktora Szydełko i tak już zostało...Trwa to 8 lat ,dwie ciąże- urodzone o terminie zdrowe córeczki(Pan doktor dwukrotnie był obecny przy porodzie),jego poczucie humoru i podejście do pacjenta powoduje,że stres jest obcy.Z czystym sumieniem POLECAM-Izabela Podobińska.

Prowadził moje dwie ciąże, 7 lat temu miał wiecej czasu dla pacjentek obecnie z powodu prowadzenia przychodni jest strasznie zagoniony.Ale zdecydowanie Go polecam!!!!!!

Lekarz z ogromną wiedzą, bardzo rzeczowy, delikatny i spokojny, a przy tym z dużym poczuciem humoru. Byłam u niego dobrych kilka razy, podobnie jak moja siostra, i mogę go śmiało polecić.

taktowny, kompetentny uprzejmy i to nie tylko gdyprzyjdziesz na wizyte prywaną!

taktowny, kompetentny
uprzejmy i to nie tylko gdyprzyjdziesz na wizyte prywaną!

NIE polecam tego lekarza. Nie dość, że wziął kasę za badanie usg to kompletnie mi nie powiedział NIC!!! Teraz przez niego mam problemy zdrowotne!!!

Teraz przez niego mam problemy zdrowotne!!!