lekarz Andrzej Wasielewski

Myślę, że w Lęborku jest to najlepszy lekarz ginekolog. Jestem młodą dziewczyną. Miałam torbiele jajników. Operacja którą przeprowadził przebiegła pomyślnie. Wizyty, poza normalnym stresem związanym z wizytą u ginekologa, są zazwyczaj bardzo wesołe. Polecam go wszystkim dziewczynom, które wybierają się do ginekologa po raz pierwszy, szczególnie ze względu na poczucie humoru Doktora ;). Ja niestety nie mogłam tego doświadczyć, gdyż pierwszy raz wybrałam się do pani ginekolog ( z oczywistych przyczyn ), również w Lęborku. Była bardzo niemiła a wizyta była nieprzyjemna i ogromnie stresująca. Teraz wiem, że gdybym znała pana doktora wcześniej, na pierwszą wizytę wybrałabym się do niego, mimo iż jest mężczyzną. Poza tym myślę, że jest również świetnym fachowcem. Mam do niego zaufanie, bo z torbieli zostałam wyleczona całkowicie. :)

polecam tego lekarza ,jest dobry w tym robi.ze morze czsem zuci głupie słówko to trudno to jest tesz człowiek taki jak my,chodze doniego z druga ciarza i niepowiem zlego słowa,zdecydowanie polecam

Moim zdaniem Pana dr dosięgła znieczulica.Totalny brak empatii,zrozumienia,aroganckie zachowanie.Brak kontaktu w razie potrzeby.Podczas wizyty odczuwalna presja czasu.Nie polecam!

taki sobie, nie potrafił rozpoznać choroby, po operacji nie widziałam go, żadnego kontaktu.

Ja jestem zadowolona że chodzę do tego lekarza. Prowadzi moją drugą ciążę i nie mam mu nic do zarzucenia. Co prawda ma czasami dziwne poczucie humoru ale nie przeszkadza mi to nikt nie jest idealny. Stanowczo nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza jest idealny w swoim fachu.NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Nie polecam dr wasilewskiego dosyć ze drogi to jeszcze nic zupełnie nie robi żebym wyzdrowiala zmieniłam lekarza na Gdynia wole dojeżdżać i płace mniej wizyta z usg to 110 zł w ekskluzywnym gabinecie evi med lekarz który tam przyjmuje bajka i wreszcie nie boli mnie brzuch

szkoda, że w Lęborku jest taki mały wybór lekarzy - tego Pana w większym mieście pokonałaby konkurencja, a tu głowe nosi wysoko

Dwa razy mialam kontakt z panem doktorem... mysle, ze nie jest zlym lekarzem ale nie powoduje swoim zachowaniem komfortu psychicznego. Kiedy przychodzil na obchod denerwowalam sie bo jest absolutnie nieprzewidywalny i zywczajnie nie wiedzialam jak danego dnia sie zachowa. Od swietnego humoru i zartow po niestety chamskie odzywki - pelen wachlarz. Pewnie to malo wazne bo najwazniejsze aby byl skuteczny w leczeniu ale jakies takie nieprzyjemne.

Nie Nie polecam bylam u niego prywatnie bo jestem w 4miesiacu ciazy i bardzo mnie bolalo podbrzusze zwijalam sie z bolu nie moglam chodzic ani siedziec a on odeslal mnie z kwitkiem...