dr n. med. Andrzej Wojtyśdr n. med. Andrzej Wojtyś - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Wojtyś

Najlepszy na świecie!! Świetny chirurg, wspaniały człowiek. Kompetencja, wiedza, doświadczenie na najwyższym poziomie. A do tego bardzo przemiły człowiek.

Doktor Wojtyś jest na prawdę lekarzem z powołania nie zbywa pacjentki spokojnie odpowiada na pytania i każda decyzja przynajmniej w moim przypadku była przemyślana a mój ,, przypadek,, był dość poważny i skomplikowany.Pan doktor stara się jak tylko może pomóc pacjentce,do Pana dr.Andrzeja Wojtysia skierował mnie inny lekarz ginekolog jestem obu lekarzom wdzięczna szczególnie jednak dr. wojtysiowi.Na wizyty jeżdżę do FRTILITI clinik w krakowie i naprawdę nie żałuję że płacę za wizytę ponieważ wiem że wojtyś jest bardzo dobrym specjalistą ginekologiem.

najlepszy z najlepszych. Impomująca wiedza, profesjonalizm, kompetencja, cudowny człowiek-lekarz. Z czystym sumieniem POLECAM

Najlepszy specjalusta na swiecie!!cudowny czlowiek.fachowiec!uratowal mi zycie a wczesniej chodzilam do wielu ginekologow i zaden nie odkryl torbiela na 7cm i zaawansowanej endometriozy!!po jego laparoskopii zaszlam w wymarzona ciaze juz po miesiacu.dziekuje panu!!!kaska z tarnowa

Wspaniały lekarz. Pełny profesjonalizm i kompetencja. Uprzejmość i rzeczowość. Godny polecenia i zaufania :)