lekarz Andrzej Wrona

Urolog

zły lekarz zdzierca naciągacz na kase

zły lekarz zdzierca naciągacz na kase

Bardzo dobry specjalista, prof. Miękoś z kliniki w Łodzi wypowiada się o nim pozytywnie.

Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta oraz szybka diagnoza i leczenie ze skutkiem pozytywnym.

SZYBKA WIZYTA ZA 150 ZL MALO WIADOMOSCI , MALO TLUMACZENIA O CHOROBIE , TRZEBA ZADAWAC 100 PYTAN ZEBY SIE COS DOWIEDZIEC NIE POLECAM ...

Dr Andrzej Wrona to wspaniały,kompetentny lekarz a przy tym dobry i wrażliwy na ludzkie cierpienie człowiek. Bardzo pomógł mojemu niepełnosprawnemu mężowi, który dzięki zabiegowi wykonanemu przez dr Wronę pozbył się uciążliwych problemów urologicznych.Takich lekarzy spotyka się bardzo rzadko. Wielki szacunek dla Pana doktora, bo to nieprzeciętny człowiek.

Mój maz miał zabieg u niego na oddziale-jestem bardzo zadowolona z jego opieki.Wspaniały fachowiec.Gorąco polecam.

nie polecam lekarza!!!!! rzeźnik jednym słowem!!!!

nie polecam lekarza!!!!! rzeźnik jednym słowem!!!!

w Mielcu mam chorego tatę, jestem bardzo zaskoczona z podejścia lekarzy do pacjentów , ich poświęcenie. Wspaniali specjaliści PAN DR WRONA I DR GONTASZEWSKI.

takich lekarzy brakuje w polsce , wielki dar medyczny i fachowosc

takich lekarzy brakuje w polsce , wielki dar medyczny i fachowosc

super specjalista ,kompetentny, jest na swiatowym poziomie, uczestniczy wielokrotnie w zagranicznych sympozjach urologów USA, Europa właściwy człowiek , lekarz z powołania , bez ciągot na kase, nadprzeciętnie intligentny, obyty z zawansowana elektronika , biegle angielski i chyba hiszpański, polecam szczególnie w trudnych sprawach urologicznych, dobry życzliwy człowiek