dr hab. n. med. Andrzej Wygoda

Onkolog, Radioterapeuta

Wspaniały lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie, niebywale uprzejmy i miły.

Wspaniały lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie, niebywale uprzejmy i miły.

Profesjonalizm, uczciwość, taktowność, rzetelność, uprzejmość to tylko niektóre cechy Pana doktora.

Doktor Wygoda to wspaniały i życzliwy człowiek. Czułam się u niego tak jakbym była kimś wyjątkowym. Tłumaczył na czym polega badanie i leczenie, choć choroba dotyczy mojego taty! Spokojnie dał czas na podjęcie decyzji i nie mówi czegoś co nie jest możliwe do zrealizowania. Dał nam wiarę na to że z nowotworem można wygrać w chwili gdy inni lekarze mieli inne zdanie!!! Wielki szacunek!!!

Bardzo uprzejmy lekarz, fachowo tłumaczy czym jest choroba i co dalej czeka pacjenta. Pyta o samopoczucie, delikatnie bada, bardzo pomaga i przede wszystkim jest cierpliwy. Polecam wszystkim, którzy mają problemy nowotworowe w okolicach głowy i szyi, bo to jego specjalność.

złoto człowiek, leczy mnie od 2005 z wrednej przypadłości laryngologicznej, wielce cierpliwy, kompetentny jan jarniewski

jan jarniewski

Lekarz kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wspaniałym podejściu do pacjenta. Sprawia, że każdy pacjent czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Rzeczowo i jasno tłumaczy wszystko dotyczące choroby. Przez cały okres leczenia żywo interesuje się pacjentem.Do tej pory wydawało mi się, że tacy lekarze i taki szpital- to tylko w filmach. Dziękuję panie doktorze! Danuta Legierska

Danuta Legierska

Jestem pacjentka doktora już 10 lat.Miły, uprzejmy, kompetentny.Każdy pacjent jest dla niego równie ważny.Delikatny przy badaniu.Gorąco polecam. I.K.

Pierwszy raz zetknęłam się z Panem dr. Andrzejem Wygodą. Jest to człowiek o dużej wiedzy.Podczas wizyty lekarskiej czułam się jakbym była dla niego bardzo ważna osobą. Rozmawia, radzi, tłumaczy, pomaga podejmować decyzje. Dzięki niemu poddałam się dalszemu leczeniu. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc jaką mi ofiarował. Człowiek, lekarz, który jest godny polecenia każdemu kto takiej pomocy potrzebuje. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze i niech się Pan nigdy nie zmienia. Wdzięczna pacjentka Barbara Nowak.

Kompetentny,uprzejmy lekarz, świetny fachowiec, wspaniały człowiek , gdyby wszyscy lekarze w ten sposób podchodzili do pacjenta , świat wyglądałby inaczej Pozdrawiam serdecznie Justyna Kobiołka

Justyna Kobiołka

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem i świetnym lekarzem. Dziękuję i pozdrawiam. Hanna Łudzik

Pan doktor jest bardzo dobrym człowiekiem i świetnym lekarzem.
Dziękuję i pozdrawiam.
Hanna Łudzik