Lekarze Anestezjolog

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
51-124 Wrocław

Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

lekarz Małgorzata Mazij

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej
Bielsko-Biała

Znieczulenie było momentem którego najbardziej bałam się przed zabiegiem. Teraz już wiem że nie potrzebnie. A wszystko dzięki profesjonalizmowi Pani doktor. Tak jak powiedziała "poczuje Pani ukłucie w okolicach kręgosłupa, nie będzie ono bardziej nieprzyjemne niż to ukłucie jakie towarzyszyło przy zakładaniu wenflonu". Miała 100% rację!! Polecam zarówno Panią Anestezjolog jak również szpital w którym pracuje. 100% profesjonalizmu i fachowości!!
wiele nie pamiętam Ważne jest bezieczeństwo
mily i zdolny lekarz,budzi zaufanie,bardzo konsekwentny w opiniowaniu choroby,wszechmiar godny polecenia

lekarz Robert Szmurło

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach

Pan Doktor to niesamowity człowiek, bardzo kompetentny wzbudza zaufanie, wszystko dokładnie wyjaśnia na temat zabiegu, sprawił że czułem się bezpiecznie. Zdecydowanie poleciłbym!!!

lekarz Maciej Zagórski

Zespół Poradni Odnowy Biologicznej oraz Świadczeń Uzupełniających
Stefana Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Bardzo korzystne wrażenie po trzech kontaktach. Bardzo uprzejmy, wyrozumiały i jednocześnie kompetentny.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Anna Latus-Kulińska

Oś. Armii Krajowej 6/52
98-300 Wieluń

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego lekarza. Nie tylko posiada głęboką wiedzę medyczną, ale także potrafi tłumaczyć ją w sposób zrozumiały dla pacjentów. Empatia i troska o dobro pacjentów naprawdę wyróżniają p. Anne spośród innych lekarzy. Zawsze poświęca wystarczającą ilość czasu na wysłuchanie i zrozumienie problemów zdrowotnych, co czyni wizytę bardzo wartościowym doświadczeniem. Gorąco polecam każdemu, kto szuka kompetentnej i troskliwej opieki medycznej.

lekarz Joanna Macech-Smużewska

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Tak się niestety składa, że w ostatni czasie kilka razy towarzyszyłem moim najbliższym w wizytach na Izbie Przyjęć,na szczęście trafiając na dyżury Pani Doktor. W mojej ocenie to profesjonalista w każdym calu i człowiek z anielską cierpliwością. Problem w tym, że wielu pacjentów zgłaszających się na SOR zapomina o tym, że to jest miejsce przede wszystkim do ratowania ludzkiego życia a nie leczenia w środku nocy wysypki, bólu gardła czy ...

lekarz Ewa Jankowska

Anestezjolog, Laryngolog

Przychodnia Lekarza Rodzinnego ul. Skarżyńskiego 6 ,gabinet laryngologiczny pokój 103, tel.kom. 607634630
Południowa 15
64-030 Śmigiel

Świetny lekarz, zdaje mi się, że jest lekarzem z tzw. powołania, świadczy usługi z zakresu laryngologii, ale potrafi zdiagnozować chorobę spoza swej specjalizacji podczas gdy inni leczą cię na zwykły katar, który w rzeczywistości jest tylko objawem czegoś innego, dodatkowo jest bardo miła ,poświęca czas pacjentowi a wychodząc z wizyty u Pani doktor wiesz co podejrzewa i co powinno się zrobić. Polecam każdemu.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz med. paliatywnej
                                       dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

Lekarz med. paliatywnej, Specjalista leczenia bólu

Nasmed
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184 03-984 Warszawa
01-991 Warszawa

Fantastyczna Pani dr. Mega profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku do końca Pani dr tłumaczy co i jak będzie wyglądać leczenie, zabieg i co może się dziać. Po wielu latach bólu wreszcie pod opieką Pani dr czuje się inaczej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy zmagają się z bólem
Opinia dodana przez: Karol

Tatiana Pietrzyńska

PIETRZYŃSKA TATIANA INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
42-500 Będzin

Nowotwór w czwartym stadium ojca to tragedia, która ciężko doświadczyła nas wszystkich. Wymijające odpowiedzi i unikanie jasnej rozmowy o tym co dalej, niepewność i niezrozumienie których doświadczyliśmy u onkologów były koszmarem. Dopiero Pani doktor znalazła dla nas czas, pomogła zrozumieć i pokazała jak żyć dalej z chorobą. Dzięki niej wróciła mi wiara, że są tacy specjaliści prawdziwi lekarze z powołania. Polecam z czystym sumieniem wszystkim w trudnej sytuacji.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Jerzy Sobczyk

Anestezjolog, Neonatolog

3 Maja 14
42-300 Myszków

Pan doktor ze swojego gabinetu zrobił bardzo dochodowy taśmociąg. Podejście do rodziców pacjenta jest nacechowane niecierpliwością. Atmosfera panująca w gabinecie nie sprzyja zadawaniu pytań, ani nawet zdaniu relacji o objawach przejawianych przez dziecko. Jeśli ktoś twierdzi, że zadałby nasuwające się pytania bez względu na wszystko, to polecam poświęcić pieniądze na jedną wizytę i sprawdzić samemu, bo presja powodowana poirytowanym i zniecierpliwionym wzrokiem Pana doktora oraz jednoczesną histerią dziecka daje niezapomniane ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Jarosław Kaźmierczak

Anestezjolog, Medycyna estetyczna

Medlook
Lipowa 59
64-100 Leszno

Fantastyczny Lekarz, kompetentny, uprzejmy, profesjonalista w każdym calu. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało znieczulenie. Dziękuję Doktorze za opiekę.

lekarz Mirosław Harasimczuk

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bywałam u tego lekarza kilkukrotnie z różnymi dolegliwościami. Trudno to nazwać przyjemnymi wizytami. Najlepiej odzywać się jak najmniej. Co prawda wysłucha dolegliwości, obejrzy gardło czy cokolwiek z czym przychodzimy. Na plus jest to że po wystawieniu recepty dokładnie opisuje sposób zażywania i upewnia się, że wszystko jest zrozumiałe. Podczas ostatniej wizyty po przepisaniu leków, zwrócił uwagę żebym NIE BRAĆ probiotyku przy antybiotyku. Na moje zaskoczenie i pytanie skąd takie zalecenie ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

Tomasz Ryznar

Bydgoszcz

Dobry anestezjolog. Wybudził mnie a nikomu dotychczas się to nie udało

lekarz Tomasz Chwała

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Troskliwy lekarz,umiejący nawiązać kontakt z każdym pacjentów,życzliwy,empatyczny,dokładny w diagnostyce.
Opinia dodana przez: Magdalena jarska

lekarz Aleksander Korobczenko

Anestezjolog, Internista

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

Nie polecam tego lekarza, ponieważ chciałam zamówić wizytę domową do ciężko chorego ojca. Ojca lekarz rodzinny nie był obecny w pracy więc zostałam skierowana do dr Korobczenko doktor wypytał o stan ojca i jak się dowiedział że jest to osoba leżąca stwierdził że nie chodzi na wizyty domowe. Kazał zadzwonić po pielęgniarkę środowiskowa, która oczywiście przyszła zmierzyła tylko gorączkę, ciśnienie i cukier. Pielęgniarce też tłumaczyłem że ojciec nie ma apetytu ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań. Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4. Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek, Kil

Szpital Pediatryczny
Sobieskiego 93
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry , kompetentny lekarz. Poświęca czas pacjentowi i jeśli są pytania na wszystkie chętnie odpowiada. Jako człowiek miły i sympatyczny z dużą dozą empatii. Usypiał mnie trzy razy i jeśli będę musiał być jeszcze kiedyś usypiany bądz znieczulany to wybiorę tego własnie lekarza.