dr n. med. Aneta Bąkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przez ponad 6 lat odwiedziłam wielu dermatologów i wydałam na to dużo pieniędzy, ale dopiero doktor Bąkowska mnie wyleczyła. Moim zdaniem to najlepszy dermatolog w Kielcach, zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. Pani dr. Bąkowska ma znakomite podejście do pacjenta, poświęca mu odpowiednią ilość czasu, jest fachowa i leczenie u niej przynosi zamierzone efekty. Z moim problemem borykałam się od ponad roku, korzystając z usług kilku innych dermatologów, niestety nieskutecznie. Obecnie u pani doktor leczy się duża część mojej rodziny i wszyscy wychodzimy w pełni usatysfakcjonowani.

radzę wybrać innego lekarza , zdecydowanie nie polecam

radzę wybrać innego lekarza , zdecydowanie nie polecam

kilka wizyt prywatnych. Miałam wrażenie, że gra na zwłokę, abym przychodziła do niej regularnie. Ciągle wypisywała mi maści tej samej firmy, mimo, że nie pomagały. Bardzo dobrze tłumaczy rodzaj choroby. Jest miła. Jednak zrezygnowałam, ponieważ nie bylo efektu przy leczeniu trądziku.

................................................................................

Wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana. Lekarka potraktowała mnie i moje problemy bardzo powarznie. Odpowiedziała na każde z moich pytań i wątpliwości. Zdecydowanie polecam pomimo długiego czasu oczekiwania na wizytę oraz godzinnego oczekiwania pod gabinetem mimo ustalonej godziny.

Lekarka naprawdę godna polecenia, profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera.

Za każdą wizytę płace około 60-80 zł, ale widzę poprawe. Dr.Bąkowska jest godna polecenia. Wspaniale tłumaczy cały przebieg np. zabiegu wykonywanego.

Sympatyczna lekarka, wzbudza zaufanie. Nie spodobało mi się jednak, gdy w zawoalowany sposób zasugerowała mi, że jeśli chcę wymiernych efektów, powinnam odwiedzić ją prywatnie...

wszystko super. dużo poświęconego czasu, dobrze trafione leki a do tego bardzo ładna Pani Doktor :)