lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Chodzę do dr Anety Ptak od kilku lat i wszystkim serdecznie ją polecam jako znakomitego lekarza. Opinia ta dotyczy całego personelu medycznego w gabinecie dr Anety Ptak. Robiłam już wiele różnych zabiegów w tym gabinecie, od depilacji laserowej, po fotoodmładzanie- zawsze byłam bardzo zadowolona! Polecam

iku.efekt bardzo ładny a pani doktor godna polecenia,bardzo miła i kompetentna.Polecam gorąco

goraco polecam dr Anete Ptak,jest kompetentna,rzetelna.stara sie pomoc a nie tylko zarobic na pacjencie.POLECAM!!!!

jestem po zabiegu fraxelem,początki były trudne ale efekt świetny.Pani doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą a ceny ma naprawdę rewelacyjne!!Moją babcię przyjęła bez umówionego terminu i to bez opłaty. pomogła wielu osobom z mojej rodziny.Oby było więcej takich lekarzy.

Nie da sie opisać kompetencji oraz uprzejmosci Pani Anety Ptak,ponieważ cokolwiek bym napisała to i tak by było za mało... Uprzejma,budzi zaufanie a to najwazniejsze.Jestem 12dzień po zabiegu botoxu czoła i oczu, efekt zachwycajacy,wczoraj miałam wypełnianie kwasem dolnej częsci twarzy i mogę juz napisac iż efekt był natychmiastowy w dodatku porównujac ceny moich zabiegów u innych specjalistów powalają mnie,Pani Aneta Ptak jest dobra w tym co robi a ceny ma naprawde konkurencyjne. Polecam kazdemu kto tylko ma ochotę zmienić cokolwiek w swoim wygladzie:-)

Polecam kazdemu kto tylko ma ochotę zmienić cokolwiek w swoim wygladzie:-)

Nie polecam,żadnych postępów w leczeniu :(

Nie polecam,żadnych postępów w leczeniu :(

Brak mi słów, by opisać kulturę bycia Pani doktor Anety Ptak. Wystarczy zresztą Ją zobaczyć, by zaufać Jej bezgranicznie. Śliczna, zgrabna, nieprawdopodobnie miła i kompetentna.Wzbudza nie tylko zaufanie, ale i ogromną sympatię.W dzisiejszej dobie spotkać kogoś takiego to fart!Widziałam efekty zabiegu na jakim mi zależy. Super!

Pani doktor jest dobrym lekarzem ale nie najlepszym! Z zabiegów mikrodermabrazji i kwasów na które zostawiłam w gabinecie nie mało pieniędzy nie byłam zadowolona, a ceny są bardzo wysokie.

Uważam panią doktor za osobę bardzo kompetentną,jest niesamowita:)bardzo szczera,bezpośrednia potrafi doradzić.Ale to co mnie ujęło to skromność...i na pewno jeśli zdecyduję się na jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej to z przyjemnością wykonam go u pani Dr.Ptak.

Zdecydowanie polecam. Pani Aneta jest jednym z trzech lekarzy medycyny estetycznej, u ktorych wykonywalam zabiegi. Bylam we Wroclawiu, Gliwicach i wlasnie u Pani Anety w Bielsku. Jest wspanialym fachowcem. Zdecydowanie polecam. Jestem pol roku po BOTOXIE i efekt caly czas sie utrzymuje (poprzeczne zmarszczki na czole). Na prawde osoba, ktorej mozna zaufac.