dr n. med. Anissa Hamid-Sowińska

miałam tylko jedno spotkanie z Panią Doktor -była to rutynowa kontrola. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Uprzejmie, na luzie. Wszystko było ok.

Trafiłam na panią doktor w szpitalu przy Jarachowskiego, zakładała mi tzw balonik, czym bylam smiertelnie przerazona, ale zarciki i podspiewywanie pani doktor skutecznie moje przerazenie ostudzily, i co najwazniejsze, nie bolalo :)

Z całym szacunkiem, ale osoba pisząca poniższą opinię powinna wsadzić głowę pod zimną wodę i stanowczo ochłonąć, bo daje to bełkotem jakimś.

Co za bzdury! Dr Hamid: zero etyki lekarskiej! ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! Mialam y nia do czynienia przez cala ciaze i był to największy blad mojego zycia. zniszczyla moja rodzina tym swoim poczuciem humoru i brakiem dystansu do pacjentów i ich partnerów!!!

godna polecenia poprostu. spotkałam ja w szpitalu. dobrze ze ma dystans do ludzi przynajmniej jej na głowe nie wchodza.

Pani Doktor jest przemiłą osobą, a przede wszystkim normalnie i naturalnie podchodzi do pacjentów. To co ważne, jest wysokiej klasy specjalistą, dokładnie wszystko wyjaśnia, nie stwarza niepotrzebnego dystansu w stresujących sytuacjach. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Na panią doktor trafiłam w szpitalu w czasie ciąży - miałam z nią kontakt 3 razy. Uważam, że jest przemiłą osobą. Faktycznie czasami robi wrażenie twardej i nieprzyjemnej, ale wystarczy jeden uśmiech lub komentarz, by się przekonać, że to tylko "pierwsze wrażenie". USG wykonane profesjonalnie, dokładnie omówione. Zalecenia dotyczące postępowania w przypadku cukrzycy ciążowej - wytłumaczone cierpliwie i dokładnie. Na obchodzie każdej pacjentce poświęcała dużo czasu, nie spieszyła się. Nie widzę podstaw do wystawiania pani doktor złej oceny.

USG wykonane profesjonalnie, dokładnie omówione.
Na obchodzie każdej pacjentce poświęcała dużo czasu, nie spieszyła się.
Nie widzę podstaw do wystawiania pani doktor złej oceny.

Po latach "leczenia przyszcza pudrem" trafiłam do dr Hamid-Sowińskiej. Zaleciła konkretne badania. Zapisała kurację, która okazała się skuteczna. W konkretnej rozmowie jasno wytłumaczyła na czym polega problem i jak go zwalczyć. Rok temu pozbyłam się kopotu z którym borykałam się przez kilkanascie miesięcy. Bardzo konkretny lekarz, profesjonalnie podchodzacy do pacjentki, faktycznie nie rozdaje uśmiechów na prawo i lewo, ale czuć od niej czystą ludzką życzliwość. Ja odzyskałam poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, ze ktoś mnie wyleczył a nie zalecza. Dziekuję!

Po latach "leczenia przyszcza pudrem" trafiłam do dr Hamid-Sowińskiej.

A ja nie rozumiem poniższych opinii. Trzy razy byłam na wizycie prywatnej u dr Anissy, badała mnie również podczas mojego pobytu w szpitalu. Zdecydowanie wzbudziła moje zaufanie i wydaje się być bardzo dobrym diagnostą. Nie mogę wypowiedzieć się na jej temat w zakresie rozwiązywania poważnych problemów zdrowotnych, bo takowe na szczęście mnie ominęły. Ale jeśli chodzi o diagnostykę prenatalną, to jestem bardzo usatysfakcjonowana. Pani dr bardzo wnikliwie podchodzi do tematu, świetnie tłumaczy wszelkie sprawy związane z parametrami dziecka i do tego jest bardzo sympatyczną osobą. Na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę ekscentryczna, ale taki po prostu ma temperament, że nie jest nadmiernie wylewna i nie rozsyła tysiąca uśmiechów na prawo i lewo. Jeżeli natomiast wda się z nią w rozmowę, łatwo można zauważyć, że ma bardzo pozytywne poczucie humoru i nastawienie do pacjenta.

Ta Pani nie zasługije na więcej niż 1! Wizyty w jej gabinecie to jakiś koszmar ;/ zdecydowanie NIE POLECAM