lekarz Anita Dahlke-Orska

Psychiatra

Polecam,mnie pomogla i jestem zadowolony.

Polecam,mnie pomogla i jestem zadowolony.

"Życiowe" podejście do pacjentów, indywidualny dobór leków, z uwzględnieniem możliwości finansowych pacjenta.

Serdecznie polecam Panią Doktor... pomogła mi wyjść z depresji . Naprawdę lekarz godny polecenia :)

ludzie obudzcie sie---------jakby lekarz sie wami przejmowal--to by niemogl pracowac w tym zawodzie-kazdy czlowiek jest skonstruowany--TZN mysli tylko o sobie-najblizszych

Bardzo dobra lekarka rozumie pacjenta wzbudza zaufanie polecam innym pacjentom

Bardzo dobra lekarka rozumie pacjenta wzbudza zaufanie polecam innym pacjentom

Dla tego lekarza, wany jest czlowiek, nie jedynie "pacjent=przypadek".Poswieca pancjentom pelna uwage i czyni wlasciwe kroki w terapii, slucha pacjenta bo wie ze lekarz nie wie czesc prawdy, druga czesc wie pancjent sam, nawet w trudnym okresie, pacjent czuje dokladnie co jest nie tak i jest to prawdziwa wspolpraca lekarza z pacjentem. Ta pani doktor potrafi w sposob niezwykle prosty i niepodlamujacy wyjasnic pacjentowi w czym rzecz itp.A gdy leki nie pomagaja lub maja efekty uboczne, dobiera lek lub dawke az do skutku. Po kazdym wyjsciu z gabinetu czuje sie ze ten lekarz dal ci nadzieje, poprawil humor, zmniejszyl leki o przyszlosc, przedstwail cala /a nie tylko od niechcenia/ czesc prawdy, jest sie zadowolonym z tego kontaktu, ufa sie temu lekarzowi bezgranicznie ..i przez dluzszy czas czuje sie lepiej i lepiej, postepy widac nawet wsrod pacjentow oczekujacych ..widzi sie ludzi "zdrowych" a nie otepialych itp...i rozmawiajac z nimi /czasami/ slyszy sie same dobre slowa o tej pani doktor, przede wszystkim; jest ona bardzo bystrym lekarzem i diagnozy ma trafne.Mam do niej pelne zaufanie i planuje byc moze w krotce znowu pojsc do niej na konsultacje/potrzebuje/..

chodziłam do Pani Anity z NFZ na al.pokoju ,bardzo mi pomogła,niestety juz nie mieszkam w Kraku i tym samym nie mam mozliwosci korzystac z jej pomocy. Zdecydowanie polecam. Skoro przyjmując z NFZ tak przejmuje sie pacjentem ,to musi być lekarz z prawdziwego zdarzenia ,zresztą ,mnie tez ją ktos polecił.

Zdecydowanie polecam.

Kompetentna,sympatyczna,umiejąca w skuteczny sposób dostosować odpowiednią dawkę leku do stopnia nasilenia objawów chorobowych u pacjenta.