lekarz Anna Adamczyk - Wasek

Jestem dopiero po pierwszej wizycie, natomiast na pewno zostanę przy pani dr. Miła, ciepła, kompetentna kobieta z poczuciem humoru. Widać że wie czym się zajmuje i że robi to z pasją i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Bardzo polecam

Bardzo profesjonalne podejście, pani Doktor po badaniu wyjaśniła co zrobić i gdzie udać się dalej. Niezwykle empatyczna osoba, rzadko kiedy spotyka się takiego lekarza, który poświęci więcej swojego czasu, żeby doradzić i pomóc.

Miesiącami chodziłam po lekarzach. Dopiero Pani doktor Adamczyk Wasek precyzyjnie zdiagnozowała przyczynę moich dolegliwości. Teraz jestem już po zabiegu i nigdy nie czułam się tak dobrze. Dziękuję Pani Doktor!

Od razu widać, że te negatywne opinie pisała jedna i ta sama, zakompleksiona osoba. Od lat badam się u Pani doktor Wasek. Bardzo mi pomogła. Rzadko spotyka się tak dokładne opisy badań. Ogromna wiedza, wysoka kultura, badania tylko u Niej.

Nie polecam. Wieje chłodem, słaba interpretacja wyniku, o nic się nie można spytać, bardzo sztywno. Ogromny dystans, nie wiadomo gdzie tam stanąć dosłownie, nie mówiąc, żeby usiąść

Najgorsza lekarz, nie znalazłam w USG guza na 8 cm (widocznym wcześniej w USG, następnie w MRI). Naraża swoich pacjentów, jest niesympatyczna, ignoruje zapytania pacjenta. Skandal!

Podzielam pozostale opinie. Najgorsza lekarz z jaką miałam do czynienia. Mnienanie o sobie wysokie jakby była nie wiadomo kim, a to zwykła lekarz bez ambicji. Zasiadła na jednym stołku i się go trzyma. Zakompleksiona, nie lubiąca osób pewnych siebie i swoim zachowaniem to pokazuje czyli swoją słabość.

Od samego wejścia do gabinetu brak szacunku i ironia ze strony Pani doktor. Brak empatii i łaska jakby była tam za karę. Nie polecam. Jak ktoś taki moze mieć kontakt z ludźmi ...

Brak interpretacji wyniku badania , mimo prywatnej wizyty . Brak szacunku do pacjenta . Nie polecam Pani Dr