dr n. med. Anna Białota-Szurkowska

2,4
2,5
2,4
2,9

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Nie wysłuchuje problemów związanych z chorobą pacjenta tylko z góry zakłada sobie swoją teze dolegliwośći chorobowych i nie dopuszcza do siebie innej formy przejawiania się choroby.Zachowuje sie jak taki zaprogramowany robot,który od lat wykonuje te same czynności. Według tej Pani pacjent nie może miec własnego zdania bo przeciez ona jest mądrzejsza !!!

dostalam sie do niej z wysokim bialkiem a pani dr mnie wysmiala ze 6 krotnie przekroczona norma to nic a ja sieje panike . Poszłam do chorzowa tam mnie uspokojono zrobiono badania iwdrożono leczenie NIE POLECAM WOLE PONOSIĆ KOSZTY

Nie polecam, dużo informacji spoza swojej specjalizacji i wprowadzanie w błąd

Nie polecam, dużo informacji spoza swojej specjalizacji i wprowadzanie w błąd

Na miejscu tej pani zmieniłbym pracę i zatrudnił się w cyrku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać chyba bardzo dawno temu kończyła szkołę medyczną i zapomniała jak i czym leczyć małych pacjentów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza. Po zachowaniu tej pani można wywnioskować, że nie nadaje się do wykonywania zawodu lekarza.