dr n. med. Anna Bogusławska-Wilczyńska

1,9
2,2
2,5
1,9

skoro pani dr myli się w postawionej diagnozie przez parę lat to nie może być dobrym specjalistą, na każdej wizycie trzeba tłumaczyć przebieg choroby, bo nie może niczego doczytać się w swojej dokumentacji.

pani doktor nie widać zza 2 komputerów jest raczej zajęta odbieraniem w trakcie wizyty prywatnych telefonów nie skupia uwagi na pacjęciem zreo podejścia

kasa kasa i jeszcze raz kasa wizyta czas 5minut i to prywatna kwota 100zł mowi samo za siebie?

pani doktor przyjmująca w ramach NFZ traktuje pacjenta jak intruza,niesympatyczna,niemiła, nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem niepolecam

Na pierwszy rzut oka lekarz godny polecenia. Zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy leczenia, ale jestem dobrego zdania. Fachowiec, który wie za co zarabia. Zastanawiam sie tylko jak byłoby na wizycie z NFZ-u, czy tak samo miło... mam nadzieję, że tak.

Bardzo dobry lekarz, Pani dr. jest miła ma podejscie do dzieci i co najważniejsze leczy tak jak bym chciala. Polecam wszystkim :)

miła pani doktor , uprzejma , badanie przeprowadza delikatnie mówi do pacenta a nie tylko stoji czy wpisyje do kart