lekarz Anna Brońska

Internista, Endokrynolog

2,5

Pani doktor leczyła mnie lekiem na który miałam uczulenie,jak mówiłam jakie mam dolegliwości i,że po odstawieniu ustępują twierdziła,że tak ma być aż rozwaliła mi wątrobę inny lekarz od razu stwierdził,że lek trzeba zmienić i jest ok.Jest niekompetentna sama sobie zaprzecza.Spóźniłam się na wizyte dokładnie minutę bo musiałam przewinąć dziecko,zrobiła mi awanturę mimo,że znała powód i cała wizyta upłynęła pod hasłem spóźnienia,a sama jak mam wizytę na 8 przychodzi 8.20 i to jest wg niej ok.Robi łaskę,że siedzi w tej przychodni.Radzę omijać szerokim łukiem

Pani doktor daje do zrozumienia jak bardzo się poświęca przyjmując pacjentów w ramach NFZ. Pacjent jest dla niej intruzem, który przeszkadza zarabiać prawdziwe pieniądze. Lekarz bez powołania. Szczerze odradzam

Po wizycie u dwóch innych endokrynologów stwierdzam, że Pani Brońska jest niekompetentnym lekarzem - niestety. Co z tego, ze wizyta trwa u niej długo. Długo przegląda wyniki badań, bada ciśnienie od razu stwierdzając, ze jest nadciśnienie. Swoją diagnozę stawia tylko na podstawie FT3, FT4 i TSH.

Co z tego, ze wizyta trwa u niej długo.
Swoją diagnozę stawia tylko na podstawie FT3, FT4 i TSH.

Nie polecam... Pani dr nie ma raczej powołania do wykonywania swojego zawodu. Radzę omijać.