lekarz Anna Brożek-Stanisławska

2,1
1,8
1,6
1,5

byłem u pani doktor w Diabecie. Nie dopuszcza do słowa, wogóle nie interesuje jej pacjent, jak zacznie swój słowotok to nie da się już wypowiedzieć ani słowa. Przyjmuje pacjenta długo ale nie ze względu na badanie pacjenta tylko na swój własny słowotok mało związany z prawdziwym problemem pacjenta. Potwierdzam! Już w drzwiach stwierdza diagnoze!!! pacjenta!!! Tragedia. Nie polecam!

P.doktor od drzwi skrytykowała mini-spódniczkę i makijaż u córki, pytając mnie- matkę, dlaczego na to pozwalam. Córka ma 19 lat i wygląda jak zwyczajna licealistka w trampkach. P. doktor nie miała cierpliwości wysłuchać dolegliwości, z góry wiedziała lepiej co córce dolegało. Spieszyła sie, wykrzykiwała na córkę "niby ból głowy, a taki makijaż i ta spódnica, a raczej bez!" Kwestionowała prawdziwość dolegliwości. Lek słabo pomógł. Poszłam prywatnie wieczorem do innego gabinetu z bardzo dobrym skutkiem. Nie polecam.

DR.STANISŁAWSKA TO JEDEN Z NAJGORSZYCH LEKARZY Z JAKIMI MIAŁEM DO CZYNIENIA.PRZERYWA PACJENTOWI I NIE DAJE WYPOWIEDZIEĆ SIĘ DO KOŃCA, CO MU DOLEGA, PRZY CZYM SAMA NIE PRZEPROWADZA TAKIEGO WYWIADU(CO JEST KLUCZOWE W OKREŚLENIU PRAWDOPODOBNEGO ŹRÓDŁA CHOROBY ) PO CZYM NIE DOTYKAJĄC NAWET PACJENTA STWIERDZA (ZA POMOCĄ RENTGENU W OCZACH)MOŻLIWE PRZYCZYNY CHOROBY,KTÓRYCH JEST KILKA I PRZEPISUJE LEKARSTWA.POMIJAM FAKT,ŻE JEJ UPRZEJMOŚĆ JEST NA POZIOMIE PRACOWNICY POCZTY Z CZASÓW PRLU A ONA PRACĘ LEKARZA WYKONUJE ZA KARĘ.ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ U DR.STANISŁAWSKIEJ,STRATA CZASU!!!

NIE POLECAM. Lekarka jest arogandzka i nieprzyjemna w dodatku często pokazuje pacjentowi focha. Podczas wizyty są krytykowane opinie i diagnozy innych lekarzy, podczas gdy sama nie podaje żadnej diagnozy oraz nie zleca żadnych badań. Nie słucha co dolega pacjentowi.

Tragedia.wiecej dowiedziałam się o jej wnukach niż o mojej chorobie.nie polecam

Tragedia.wiecej dowiedziałam się o jej wnukach niż o mojej chorobie.nie polecam

Bardzo nieuprzejma, nakrzyczała na mnie i wyzwała, jednak nie pozostawię tego bez echa................

NIe polecam. Nie słucha co dolega pacjętowi. uważam, że wystawia błędne diagnozy.

Arogandzka. Traktuje pacjenta "z buta". Głównym tematem podczas wizyty jest nie choroba lech udowodnienie wyżsości nad pacjentem i innymu lekarzami. Może za pieniądze wizyty są inne.

Bardzo pozytywne wrażenie, trafna diagnoza z leczeniem.

Bardzo pozytywne wrażenie, trafna diagnoza z leczeniem.

polecam jest bardzo miła i kompetentna w stosunku do pacjentów, trafnie zapisuje leki,