lekarz Anna Cybulska

Gastrolog, Internista

Byłam u Pani doktor chyba w 2007 roku i nie wierzę że ludzie mogą tak się zmienić.Chyba że jest jeszcze inna doktor o takim imieniu i nazwisku. Przeprowadziła u mnie gastroskopię perfekcyjnie (o zgrozo ile naczytałam się o niej w necie że szłam tam na miękkich nogach)i bezboleśnie, diagnoza w 100%. Trzeba być naprawdę chorym aby docenić kompetencje tego lekarza. Czy ktoś był ostatnio w jej prywatnym gabinecie?

Mi pani Doktor bardzo pomogła. Jest świetnym i kompetentynm lekarzem, z wieloletnią praktyką. Dziwią mnie i śmieszą komentarze osób niezadowolonych z wizyty u Niej. Choć rozumiem, że niektórzy wolą wierzyć,że chore jest ciało, a nie głowa. Jak najbardziej Panią Doktor polecam. Ja byłam w Alfie.

Jak najbardziej Panią Doktor polecam. Ja byłam w Alfie.

bardzo polecam, swietny specjalista, bardzo mila i rozmowna osoba, po kuracji zaleconej przez pania dr czuje sie jak nowo narodzony. POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyprowadziła mnie z okropnego stanu!! Czasami nie dziwie się, że tak się zachowuje, szczególnie jeżeli ktoś wymaga rzeczy niemożliwych a byłam światkiem takich sytuacji. Mnie osobiście postawiła na nogi a osobą które poleciłam również pomogła. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa.

bardzo mi Pani Doktor pomogła, a trafiłam do niej w fatalnym stanie. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie, podaniu leków, byłam pełne życia już po dwóch tygodniach kuracji zaleconej przez Panią Doktor.

Kompetencja, profesjonalizm i wiedza. Troche za szybka, ale lepsza taka niż flegmatyczna. Polecam.

Wspanialy profesjonalny lekarz, bardzo mi Pani doktor pomogła, takze w zakresie diety i trybu życia.serdewcznie polecam. Ryszard

Ryszard