lekarz Anna Frymus-Piekarska

2,2
1,3
1,5
1,3

Omijać z daleka! Skierowanie z silnym bólem w odcinku lędźwiowym, na zdjęciu widać nieprawidłowości a odsyła do lekarza rodzinnego który wydał skierowanie. Bez recepty, bez skierowania. Neurolog na papierku, lekarz tylko do odejścia na emeryturę !

Nie polecam. Strata czasu i nerwów. Lekarz nic nie wnoszący do sprawy. Nie słucha co mówi pacjent pisze w karcie co chce, bo 8 brzmi jak 15... Zero pomocy i empatii. Pani doktor mimo starzu nie wiedziała o lekach o których wie pacjent. Wyjmuje z szafki gazetkę w której pokazuje, rozebranemu pacjentowi, leki aby sobie obrazki zobaczył. Leków tych też nie przepisuje bo w sumie to nikomu ich jeszcze nie dała i nie do końca się orientuje... Na koniec dostałam jeszcze broszurkę żeby się wysypiac i nie pić alkoholu ( od 10 lat cierpię na migreny). Człowiek ma wrażenie, że sam o swojej chorobie wie więcej niż osoba do której przyszedł, która otrzymuje za to pieniądze. Takich lekarzy nie powinno być ani na NFZ ani tym bardziej prywatnie. Zresztą patrząc po opiniach prywatnej praktyki Pani Doktor to nigdzie wiedzą i kunsztem lekarskim nie grzeszy. Wyszłam zażenowana.

Polecam. U lek. Anny Frymus- Piekarskiej leczę się od 1995 roku. Zawsze pełna empatii i zaangażowania. Z uwagą słucha pacjenta. Wnikliwie analizuje objawy i wyniki badań oraz wyjaśnia na czym polega schorzenie i jakie są możliwości leczenia a następnie wybiera najkorzystniejszy sposób leczenia biorąc pod uwagę inne schorzenia.

Polecam. U lek. Anny Frymus- Piekarskiej leczę się od 1995 roku.
Zawsze pełna empatii i zaangażowania. Z uwagą słucha pacjenta.

całkowicie potwierdzam opinie tutejszych - stwierdzona dyskopatia, leczenie - na basen jak otworzą i ćwiczenia z 1 kartki. Żadnych zabiegów! Idealny lekarz NFZ, jak oczekujesz czegoś więcej to tylko prywatnie i płać, wtedy potraktują cię jak człowieka a nie przedmiot

Radzę omijać bo szybki termin do lekarza coś o nim mówi. Zgięta w pół, ledwo chodząc, z rwą kulszową dowiedziałam się że jestem zdolna do pracy i stania 8 godzin przy maszynie bo ruch pomaga. Leki przeciwbólowe są niepotrzebne bo szkodzą na żołądek. Rehabilitacja również nie. Rezonans magnetyczny powinien być zakazany bo uszkadza organizm. Mam iść na basen to przejdą mi wszelkie bóle. Zwolnienie lekarskie po wielkiej kłótni. Po co ta kobieta tam siedzi? Żeby pukać młotkiem? Lepiej już odżałować parę groszy i iść do na prawdę dobrego lekarza niż tracić czas na konowała takiego jak ta pani

Aż mi się nie chce tłumaczyć taka porażka... Mimo długiego wywiadu i podstawionego pod nos wyniku rezonansu, odmawia leczenia przepuklin, zero skierowań na rehabilitację tylko recepty na leki.

Omijać tę Panią szerokim łukiem.Opukala mnie tylko młotkiem i tyle.Zero zainteresowania,zero diagnozy,zero skierowania na dodatkowe badania.140 zł wyrzucone w błoto.

Znachor. Mimo wskazań do rezonansu magnetycznego odmówiła skierowania. Moja prośbę o odmowie na piśmie skwitowala proszę zabrać dokumenty i nie chce więcej pani widzieć. Cała wizyta polegała na opukaniu młoteczkiem i przeczytaniu wypisu że szpitala. Dramat. Nie polecam

Masakra - omijac Pania dr Anne Frymus Piekarska z daleka. Czemu nie zwalnia sie lekarzy jak sa kiepscy, w kazdej innej pracy zostaliby zwolnieni. Mimo ze w TK wyszla przepuklina Pani dr ominela temat i skupila sie na mloteczku i chodzeniu na piecie.

Wizyta u Pani dr to porażka. Zamiast skupić się na wynikach badań woli opukiwać młoteczkiem i komentować wagę pacjentów. Podczas wizyty totalnie niczego sie nie dowiedzialam odczytała mi jedynie wyniki ktore jej przyniosłam. Strata czasu i pieniędzy.