lek. dent. Anna Guzowska

Pani doktor leczy od niedawna mojego niepełnosprawnego intelektualnie syna,dla którego wizyta w gabinecie stała się przyjemnością.Miła atmosfera i serdeczność jaką iest on otoczony w gabinecie powoduje,że syn bez większego problemu poddaje się nezbędnym zabiegom.To duży dar i zasługa P.doktor.

Pomimo iż pani Guzowska według mnie nie jest tanim lekarzem, wizyta jest warta swojej ceny. Przemiła obsługa, zaangażowanie, w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy praca nie jest wykonywana na "odwal się". Gabinet zadbany,higieniczny.

Dżizys...pierwszy raz w życiu byłem potraktowany w TAKI SPOSÓB :) Mówiąc w dużym skrócie ta lekarka jest super. Dziurę wyleczy każdy dentysta (tak mi się przynajmniej wydaję). Ale teraz dopiero widzę, że gabinety różnią sie pod względem tzw. serwisu - podejściem do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do fantomu. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Odzyskałem wiarę w dentystów i w to, ze rzeczywiście można przywrócić zęby do stanu niemal idealnego. O idealnej czystości panującej w gabinecie już nie wspominam. Tam można jeść z podłogi... Nie boję się, ze złapię jakiegoś "syfa". Dziękuję Pani Doktor :)

Czytałem wszystkie komentarze i zauważyłem, jakie są rozbieżne. Jest źle, albo idealnie, to do siebie nie pasuje. Myślę, że złe opinie pisze konkurencja lub osoby zawistne. Jestem pacjentem Pani dr Guzowskiej, mam swoje lata i wielu dentystów za sobą. Takiego zaangażowania w pracę jeszcze nie widziałem, tak miłego traktowania pacjenta również, a cena jest adekwatna do usługi. Polecam Panią Annę Guzowską wszystkim, którzy trafili źle, a tych co piszą komentarze proszę o podpis. Jacek M. Łódź

Jacek M. Łódź

Pani doktor jest osobą fachową,kompetentną,miłą.Byłem w 100% zadowolony.

Pani doktor jest osobą fachową,kompetentną,miłą.Byłem w 100% zadowolony.

Wizyta z dzieckiem zakończyła się kompletną porażką. Za 15 min. przekonywania dziecka do otworzenia buzi zapłaciłam 30 zł. Na szczęście znalazłam gabinet, w którym syn regularnie jest leczony i nie ma najmniejszego problemu.Lekarka niemiła, co do leczenia się nie wypowiem, bo nie skorzystałam i na pewno nigdy nie skorzystam. Nie polecam. Ta Pani jest dowodem na to , że liczy się tylko pieniądz nie dobro pacjenta. Szkoda, że mamy takich lekarzy.

W dużym skrócie - to elita wśród elit. Chylę czoła...Polecam gorąco

W dużym skrócie - to elita wśród elit. Chylę czoła...Polecam gorąco

Naprawde klasa! oby wiecej takich lekarzy z takim podejsciem do pacjenta!

Naprawde klasa! oby wiecej takich lekarzy z takim podejsciem do pacjenta!

Jestem wręcz zbulwersowana ostatnią opinią. Nie zdziwiłabym się, gdyby wpisała ja zazdrosna konkurencja. Pani Doktor Guzowska jest fantastycznym lekarzem. Miła, przesympatyczna, naprawdę uprzejma. Najpierw tłumaczy wszystko co będzie robić, dlaczego akurat tak, a nie inaczej. Co więcej, używa naprawdę prostego języka, tak, żebym mogła wszystko zrozumieć (jestem z wykształcenia prawnikiem, wiec nic z profesjonalnej nomenklatury bym nie zrozumiała). Leczę się u niej jeszcze zanim otworzyła własny gabinet. Nigdy się nie zawiodłam. Nawet jak miała "awaryjną" sytuację, nigdy nie było problemu, żeby specjalnie dla mnie przyjechała do gabinetu. Poza tym pracuje na Uniwersytecie Medycznym, a wiadomo, że tam pracują najlepsi. Na fotelu zawsze spędzam sporo czasu, ale przecież to jest leczenie, a nie wyścigi. Wiem, że to dla mojego dobra. Ceny u Pani Doktor bardzo przystępne. Czasem zdaje mi się, że się nie docenia. U Doktor Guzowskiej czuje się ogromne serce, które wkłada w leczenie. Mam wrażenie, że satysfakcja z perfekcyjnie przeprowadzonego zabiegu, to u niej główny cel Jej pracy, a pieniądze, które przy tym zarabia, to tzw. wartość dodana. Polecam z pełną odpowiedzialnością !!

niemiła, zero kultury, o nic najlepiej nie pytać, bo zamiast odpowiedzieć to podnosi głos. złośliwa i zgryźliwa. nie wiem kto tam same 5tki podawał :/ może i jest dobrym stomatologiem, aczkolwiek nie robiła mi jakiegoś skomplikowanego zabiegu, więc ciężko stwierdzić. Plomba póki co się trzyma.