Anna Horaczyńska-Wojtaś

2,6
2,4
2,7
2,5

BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ MILA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA MOJA CÓRECZKA BARDZO JA LUBI POLECAM

100% metoda leczenia,od pół roku dziecko nie choruje, miła sympatyczna pani doktor

OKROPNA KOBIETA!!!! Nie powinna leczyć dzieci, w ogóle nie powinna leczyć. Zero kompetencji i podejścia do dzieci.

Lekarz totalnie niekompetentny! Prawie każdemu pacjentowi daje takie same leki (sterydy) bez ŻADNEGO uzasadnienia, nie robiąc nawet żadnych badań! Mojemu 2-letniemu kaszlącemu dziecku, dała bardzo silne leki na astmę alergiczną, choć nie miał ani astmy ani nawet alergii (tylko zwykłą przewlekłą infekcję), a do tego tych leków 2-latek w ogóle brać nie powinien (dozwolone są od 5 lat). Kiedy zapytałam o powód takiej terapii - pani doktor zaczęła krzyczeć i kazała mi wyjść z gabinetu i leczyć się samemu... TRZYMAJCIE SIĘ OD NIEJ Z DALA!