lek. dent. Anna Jaworucka

2,7
2,6
2,5
2,4

To co jest na stronie internetowej gabinetu nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Podane jest na przykład, że wizyta adaptacyjna jest bezpłatna a naprawdę kosztuje 30 zł. Niby niewiele, ale chodzi o zasadę. Ponadto w ofercie wymieniona jest impregnacja czyli lapisowanie, jednak usługa ta nie jest wykonywana.Pani dr nie przedstawiła również planu leczenia a kazała umówić się na wizytę. Nie polecam

Wizyta kończąca leczenie innego lekarza, który znów nastawił mnie na na NIE. U tak delikatnej Pani doktor jeszcze nie byłam, ale nie chwaląc dnia... za dwa dni kolejna wizyta i oby opinia pozostała taka sama:)

Pani Doktor godna polecenia. Profesionalne leczenie. Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Mam nadzieje ze tak bedzie zawsze.Polecam P.S. Rewelacyjne znieczulenia!:-)

P.S. Rewelacyjne znieczulenia!:-)

PARTACZKA! nic dodać nic ująć:) NIE POLECAM!!!

PARTACZKA! nic dodać nic ująć:)
NIE POLECAM!!!

Nie poleciłabym nikomu leczenia zębów u tego stomatologa. Jest niedokładna i droga. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ząb zrobiony niedbale (niedbale zrobiona styczna), musiałam poprawiać u innego dentysty. Pochlebne wpisy prawdopodobnie sama pani doktor sobie wpisuje. W kręgu moich znajomych nie cieszy się dobrą opinią. Z całego serca polecam profesjonalistów z DELTA DENT obok :)

leczenie zębów u Pani Ani to przyjemność.świetnie znieczula,jest miła.Podchodzi do problemu profesjonalnie,ma super nowoczesne materiały i sprzęt.Polecam

p.Ania podarowala nowy usmiech mojej mamusi!!! swietne podejscie do osob starszych,wystraszonych-tych co leczyli sie jeszcze w innej epoce! polecam calym sercem

p.Ania podarowala nowy usmiech mojej mamusi!!!
polecam calym sercem

zeby nieuprzejma pacjentka/pacjent niewrocil odstrasz Go cena lub niewydaj reszty w warzywniaku-niewroci/chyba ze glupi....

Zrobiła mi ząb i do dzisiaj mnie boli, bardzo asekurancko podchodzi do leczenia i nie bierze odpowiedzialności za to, co zrobi, do tego słono kasuje. Nie polecam...

wolę czekać nawet godzinę i mieć pewność , że po opuszczeniu gabinetu za rogiem pląba mi nie wypadnie , P.S Pani Dr. posiada doskonałe znieczulenia ;)

P.S Pani Dr. posiada doskonałe znieczulenia ;)