Anna Kalinowska

1,7
1,4
1,8
1,5

Byłam raz. Na wejściu od razu pytanie dlaczego nie jestem zaczepiona na covid. Badanie robiła z odległości 5 metrów. W Ogóle totalna ignorancja, nie wiedziałam czy coś mówić czy nie bo wydawała się w ogóle nie słuchać. Tyle dobre że dała skierowanie na tomograf, które też było za mało opisane. Myślę ze z wynikami pójde do innego lekarza

Brak szacunku do pacjenta, brak kompleksowego podejścia. Wszystkie wyżej napisane opinie są słuszną oceną. Ta pani musi być nieszczęśliwą kobietą. Wstyd.

Pani dr bardzo niesympatyczna, nigdy w życiu juz do niej nie pójdę, podtrzymuję wszytskie opinie, które zostały wystawione przez inne osoby

Osoba bardzo nieprzyjemna w kontakcie, toksyczna, wywyższająca się. Nawet jeśli brakuje lekarzy uważam że lepiej jeśli placówka nie ma specjalisty z jakiejś dziedziny i odeśle pacjenta do innego ośrodka.

Spodziewałam się że osoba wykonująca zawód lekarza ma kulturę osobistą, szacunek dla ludzi nawet mniej od niej wykształconych. Lekarka nieżyczliwa, bez empatii, nie słucha, wywyższa się. Poniżając innych leczy własne kompleksy? Nie powinna pracować z ludźmi. Kontakt z Panią szkodzi zdrowiu.

Ta kobieta nie powinna wykonywać zawodu lekarza, od pierwszego kontaktu z nią bije surowość, szyderczość i drwina z pacjenta. Patrzy na pacjenta z góry i na zasadzie nie zawracaj mi głowy. Nie miałem do czynienia z tak chamskim lekarzem. Nie polecam i z daleka o tej kobiety. Powinna natychmiast zrezygnować z wykonywania zawodu lekarza

Bardzo nie miła osoba. Nie powinna pracować w takim miejscu. Ustawia wszystkich innych pracowników pod siebie, a tak naprawdę jest zwykłym lekarzem medycyny...niech ktoś ją poda do dymisji 😂 nie polecam ✌

Wszystkie negatywne opinie bardzo zasadne. Nie wiem czy pracuje za karę czy jakiś nakaz pracy miała? Zachowuje się jakby sama siebie nie lubiła a co dopiero pacjentów!

Niestety wszystkie negatywne są prawdziwe i doskonale opusują sposób pracy i podejścia do pacjenta "lekarza". Niewiem czym kierowała się ta kobieta wybierając zawód na pewno nie chęcią niesienia pomocy innym. Całkowity brak empatii, wrażliwość. Nie polecam.

Podzielam wszystkie negatywne opinie.Pierwszy raz miałam do czynienia z lekarzem tak traktującym pacjenta a jest to neurolog,który powinien mieć choć odrobinę empatii.Opinie profesorów nic nie znaczą, waźne jest zdanie P Dality..... odradzam wizytę