Odkąd pamiętam, zawsze chciałam pomagać drugiemu człowiekowi. Jestem absolwentką 5-letnich magisterskich studiów psychologicznych na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe ( 235 godzin) w zakresie psychoonkologii klinicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także cykl szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej (250 godzin) w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Posiadam 16 letnie doświadczenie zawodowe zwłaszcza w pracy z chorymi onkologicznie i ich rodzinami w ramach domowej opieki paliatywnej. Mam również 8 letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi jako psycholog-nauczyciel, gdzie zajmowałam się diagnozą, terapią dzieci z orzeczeniem, prowadząc grupowe zajęcia psychoedukacyjne oraz pracując z dzieckiem zdolnym. Cały czas uczestniczę w szkoleniach psychoterapeutycznych w ramach Szkoły Psychoterapeutycznej DIALOG, stale podnosząc swoje kompetencje zawodowe. Prowadzę szkolenia dla personelu medycznego dotyczące radzenia sobie ze stresem czy też przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychologa. Jestem osobą wierzącą, żoną i mamą. Staram się tworzyć rodzinę, której fundamentem są wartości chrześcijańskie. Uwielbiam góry, podróże, dobrą muzykę i książkę. Jestem zakręcona na punkcie pięknych zapachów zamkniętych we flakonach :)

Pani Ania jest psychologiem godnym polecenia. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem i podejściem do pacjenta.

Lekarka godna zaufania kompetentna miła cierpliwa wrażliwa dobry kontakt z pacjentem uczynna gorąco polecam

Polecam za fachowość, empatię i indywidualne podejście do pacjenta. Pani Ania bardzo pomogła mi i mojej rodzinie w trudnych chwilach.

Świetna specjalistka , pomogła mi w najtrudniejszym momencie mojego życia gdy mój tata bardzo mocno zachorował i nie byłam w stanie funkcjonować , bardzo mi pomogła z moimi emocjami i myślami w trudnym okresie choroby nowotworowej oraz przygotować się na nadchodzącą śmierć … bardzo kojąca rozmowa oraz pomoc fachową w tak trudnym dla mnie czasie . Bardzo polecam , świetna osoba , empatyczna wyrozumiała naprawdę bardzo dobry psycholog . Nie zastąpiona w tym trudnym dla mnie czasie ..

Polecam pod każdym względem. PANI dr przemiła, sumienna, kompetentna pod każdym względem, uczynna. Polecam bardzo Najlepsze co mniespotkało, to właśnie Pani doktor. Z wyrazami szacunku Danuta Rosińska

Najlepsze co mniespotkało, to właśnie Pani doktor.
Z wyrazami szacunku
Danuta Rosińska

Lepiej trafić nie można! Panni mgr Anna to najlepszy lekarz, na którego trafiłam. Idwywidulane podejście do każdego pacjenta. Gorąco polecam każdemu!

Gorąco polecam każdemu!