lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Bardzo proszę o aktualny numer telefonu do Pani doktor. Podany na stronie nie odpowiada. Sprawa pilna. Córka 7 tygodniowa potrzebuje pilnie konsultacji. anecia2101@wp.pl

Pilnie poszukuje nr telefonu do poradni na Andersa,w której przyjmuje Pani doktor. Mój mail beatam33@wp.pl

Bardzo proszę o aktualny kontakt do Pani doktor Minkner na szyszunia20@interia.pl- ponieważ nie mogę się na ten numer dodzwonić. Mam 6-miesięcznego synka z chorą rączką a na nfz termin dopiero na koniec roku.Sprawa jest bardzo pilna.

Bardzo proszę o aktualny nr tel do Pani doktor na adres wania672@wp.pl Słyszałam same pozytywne opinie o tym lekarzu i pilnie potrzebuję kontaktu

Bardzo proszę o aktualny nr tel do Pani doktor na adres wania672@wp.pl
Słyszałam same pozytywne opinie o tym lekarzu i pilnie potrzebuję kontaktu

Prosił bym o właściwy numer telefonu do Pani doktor ,ponieważ na podany powyżej nikt nie odpowiada .Sprawa pilna !!! marek.te@op.pl

Proszę o nr prywatny do Pani doktor bo podany na stronie nie odpowiada mój e-mail siboo@op.pl z góry dziękuję. Byłam u Pani doktor 2 lata temu z synkiem i jestem bardzo zadowolona i dlatego zależy mi na wizycie dla córeczki.

Bardzo proszę o numer telefonu do pani doktor prywatnie bo na ten nikt nie odbiera mój email orkiszka@interia.pl

Proszę o numer kontaktowy do pani doktor na wizyte prywatna bardzo pilne!!!z góry dziękuje proszę o przesłanie na adres juustynaa1983@tlen.pl Bardzo proszę.pozdrawiam.

bardzo sympatyczna i kompetentna doktor,super podejście do dzieci i do rodziców zarówno podczas wizyty prywatnej jak i publicznej wykazuje takie samo zainteresowanie chorobą szczerze polecam

świetny lekarz byłam u pani doktor z 4 miesięczną córeczka na konsultacji i rozwiała moje obawy w 100 procentach ma świetne podejście do dzieci nie zleca rehabilitacji ani badań bez potrzeb polecam