lekarz Anna Pominkiewicz

Seksuolog, Ginekolog położnik

1,9
1,9
1,6

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Jest niekompetentną osobą. Jakiś czas temu miałam wymrażaną nadżerkę (u innego lekarza) i kiedy rok po wymrożeniu poszłam zrobić cytologię to stwierdziła, że to bardzo źle wygląda, że będę mieć szczęście jeśli znajdę lekarza, który podejmie się to leczyć i że teraz będę mieć poważne problemy zdrowotne.... Dwa dni potem poszłam do innego lekarza, który powiedział, że nie mam się czym martwić, bo to co tam zostało to tylko blizna po wyleczonej nadżerce. Szczerze nie polecam i uważam, że ta Pani nie powinna pracować w tym zawodzie bo prędzej kogoś wykończy niż wyleczy...

Beznadziejna lekarka. Byłam u niej raz i po raz ostatni. Brak normalnego kontaktu z pacjentem. Nie mówię o tym żeby zaraz ćwierkać i słodzić do pacjentek ale jej osoba to jakieś przegięcie. Chamska, niemiła, zero zainteresowania. Wymieniła serię badań, które kazała mi zrobić, a nie dała mi żadnego skierowania.Z ledwością udało mi się ja uprosić żeby jeszcze raz mi podyktowała te badania, które musiałam sobie sama zapisać na kartce. Dziewczyna, która była przede mną wyszła od niej z płaczem, ponieważ pani doktor kazała jej iść do psychiatry!! Współczuję dziewczynom, które na swoją pierwszą wizytę u ginekologa trafią właśnie do niej. Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgadzam sie z opinią,niesympatyczna niekompetentna,,kiedy wspomniałam ze prawdopodobnie jestem w ciąży to stwierdziła ze powinnam poczekac jeszcze miesiąc może dostane okres,poszłam do innego lekarza i okazało sie ze jestem w 9 tygodniu ciązy.szczerze nie polecam

ODRADZAM!!!! nie wykryła u mnie ciąży,kiedy powiedziałam że robiłam test i wyszedł dodatni zaśmiała się i stwierdziła,że to tylko test, wizyta trwała ok 7min. opryskliwa, niesympatyczna,tego samego dnia byłam u innego lekarza okazało się że jestem w 6 tygodniu ciąży, to skandal.

Nieuprzejma, wyjątkowo okropna osoba. Aż dziwne, ze pracuje w szpitalu! Pacjenta traktuje jak kompletnego idiotę, widać, wygląda na to, ze pracuje za karę. Zdecydowanie nie polecam!!

zgadzam się z wyżej napisaną opinią.Pani doktor jest bardzo nie miła a zamiast zrozumienia spotkałam się z pogardą prosząc o przepisanie antykoncepcji.Nawet nie potrafiła doradzić która metoda była by najlepsza.

Bardzo nieuprzejma osoba.Wizyta u tego lekarza była koszmarem,seksuolog powinien rozumiec problemy pacjentów a nie traktowac ich instrumentalnie.